Neden Ryu Tehdit? Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası!

0

Reklamcılık

DanMachi 4. Sürem 8. Bölüm, animenin önceki bölümleri kadar rahat olmayabilir. Önceki bölüm tamamen Cassandra’nın önsezisiyle ilgiliydi. Zindanın alt katlarında Bell’i herhangi bir tehditten korumak için her şeyi deniyor. Sadece Bell gene de Ryu’yu bulacak ve ona maceracının cinayetini soracaktır. Son bölüm ek olarak maceracının vücuduna ilişkin bazı mühim soruşturmaları da ele aldı.

Animenin bir sonraki kısmı şiddetle dolu olacak. Oldukca sayıda parti katliam için Ryu’yu bulup öldürecek. Üstelik animede adı Lion olan yeni bir karakter de olabilir. Görünüşe gore Ryu, Aslan’ın kabahat ortağı. Sadece bunlar yalnız olasılıklar ve hemen hemen net değil. Gelecekteki seferler ve bunun Bell’in grubu üstündeki neticeleri hakkında aşağıdaki makaleyi okuyun!

DanMachi 4. Sezon 8. Bölüm

DanMachi 4. Sürem 8. Bölüm: Ryu Niçin Fena Şeyler Yapıyor?

DanMachi 4. Sürem 8. Bölümde ortaya çıkması ihtiyaç duyulan en mühim vahiy, Ryu’nun nedenidir. Ryu’nun tüm bu tarz şeyleri niçin yapmış olduğu önceki iki bölümden hala net değil. Üstelik bundan önceki bölümde ortaya çıkan organizasyon, Ryu ve Lion sama ile direkt bağlantılıdır. Sadece hayranlara baktıklarında arsada oldukça daha çok sır olabilir.

Ryu’nun önceki bölümdeki gözleri, anlamlarında görünmüyordu. Birinin Ryu’yu sihirle denetim altına almış olması mümkündür. Ek olarak, hedefini çekmek için Ryu’yu yem olarak kullanıyor. Gerilim ve coşku yalnız hayranlara kaygı veriyor. Dahası, Cassandra’nın önsezisi Bel için o kadar da mühim olmayan bir başka mesele zira o bile ona her şeyi anlatsa gidecekti.

DanMachi 4. Sezon 8. Bölüm

Önceki Bölümde Ne Oldu?

DanMachi Sürem 4’ün yedinci kısmı, Bell’in Ryu’nun mahkumiyetiyle ilgili şüphesiyle başladı. Ryu’nun üstündeki ödül sebebiyle arama yapanların ardında olduğundan emindi. Sadece Aisha ve Daphne maceracıya baktıklarında bir şey buldular. Ryu san’ın o maceracıyı kaçırıp sakat bırakmak için tendonlarını kesmiş olabileceği sonucuna vardılar. Ondan bazı bilgiler almak istemiş olabilir.

Sadece, Ryu oradan gittikten sonrasında o maceracıyı öldüren başka biri var. Bell ve ekibi, arama ekiplerine katılmaya karar verir ve peşinden Ryu’ya gerçeği sorar. Sadece Cassandra, Bell’in oraya gitmesini engellemek için elinden geleni yapar. Fakat Bell durmadı. Sonunda Cassandra, Bell’in kendisini korumak için Goliath’ın eşarbını zindanın alt katlarına taşımasını sağlar.

DanMachi 4. Sezon 8. Bölüm

DanMachi 4. Sürem 8. Bölüm: Çıkış Zamanı

DanMachi Sürem 4 Bölüm 8, 8 Eylül 2022’de yayınlanacak. Anime haftalık olarak yayınlanıyor ve yaz sıralamasında en iyi animelerden biri. Üstelik gelecek bölümde oldukça daha çok coşku olacak. Crunchyroll ve Bilibil’in sayfasından izlenebilecek. Bu tür daha çok detay için The Anime Daily’yi takip etmeye devam edin!

Reklamcılık

Leave A Reply