Netflix Animasyon Dizisi Camgöz 2. Sezonda Neler Olacak? Camgöz'ün varlığı artık bir sır değil… "Sharkdog (Camgöz)" yeni bölümleriyle geri döndü. 2. sürem mevzusu, fragmanı…. 2 saat 26 dakika ilkin

0

Camgöz’ün varlığı artık bir sır değil….

ViacomCBS International Studios’un (VIS) Netflix için hazırladığı ilk internasyonal animasyon dizisi olma hususi durumunu taşıyan “Sharkdog (Camgöz)” yeni bölümleriyle geri döndü.

İlk sürem bölümleri 03 Eylül 2021’de gösterilen dizinin 2. sürem bölümleri 30 Haziran 2022 Perşembe tarihinden itibaren Netflix kütüphanesinden izlenebiliyor.

Yapım; 10 yaşındaki Max ve onun doymak bilmez yarı köpek balığı, yarı köpek dostu Sharkdog‘u merkezine alıyor.

Neşeli ve kendi gücünden, gizlice iş çevirme kabiliyetinden ve genel köpek balıklığından habersiz olan Sharkdog, ardında sık sık kaos dolu bir iz bırakıyor. Fakat tüm iyi yarı-köpeklerde olduğu şeklinde, o ve Max’in içinde sıkı bir dostluk bulunuyor.

CAMGÖZ 2. SEZONDA NELER OLACAK?

Ve yeni sürem! İkinci sezonda Camgöz‘ün varlığı artık bir sır değil! Fakat Max ve Köpek Balığı Sürüsü‘nün geri kalanı, bol miktarda cesaret ve de temizlik gerektiren şamatalı maceralarına devam ediyor.

22-07/02/sharkdog_sezon2_foto.jpeg

2. SEZON BÖLÜM REHBERİ

Yeni sezonun bölüm rehberi şu şekilde:

2. Sürem 1. Bölüm: “Yazın Son Günleri / Bu Okulda Balık Yasak / Deli Camgöz” (25 dk.)
2. Sürem 2. Bölüm: “Açılış Fiyaskosu / Süratli ve Balıksı / Büyük Fotoğraf” (25 dk.)
2. Sürem 3. Bölüm: “Basketçi Camgöz / Camgöz Fazlaca Hasta / Hususi Camgöz Haberi” (25 dk.)
2. Sürem 4. Bölüm: “Parti Kurtarıcısı / İt Şeklinde Çalışmak / Kabiliyet Yarışması” (25 dk.)
2. Sürem 5. Bölüm: “Gök Taşı Çılgınlığı / Kaşıntı Problemi / Bebekler Şeklinde Uyumak” (24 dk.)
2. Sürem 6. Bölüm: “Akşam Yemeği / Sörf Yarışması / Bir Yıldız Doğuyor” (25 dk.)
2. Sürem 7. Bölüm: “Kaçırılma / Camgöz’ün Zaferi” (17 dk.)

Sezonun açılış bölümünde; Max ve Camgöz, dağıttıkları evi temizlemek için plajdan aceleyle eve dönüyor ve Camgöz okulun ilk günü gizlice okula giriyor.

22-07/02/sharkdog_sezon2.jpeg

ViacomCBS International Studios (VIS) ve Singapur merkezli CGI animasyon stüdyosu One Animation ortak yapımcılığında hazırlanan dizinin seslendirme kadrosunda Liam Mitchell, Dee Bradley Baker, Grey Griffin, Josh McDermitt, Kari Wahlgren, Judy Alice Lee, Ali Mawji şeklinde adlar rol alıyor.

Singapurlu yaratıcı Jacinth Tan imzalı animasyon dizinin yeni sürem tanıtım videosunu derhal aşağıdan seyredebilirsiniz:

“Camgöz” (Netflix) 2. Sürem Fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üstünden de takip edebilirsiniz.