Netflix Güldürü Dizisi The Upshaws Geri Döndü! 2. Sürem Bilgileri! Yalanı olmayan aile geri döndü! Netflix güldürü dizisi "The Upshaws" 2. sürem bölümleriyle geri döndü. Yeni sürem mevzusu, fragmanı, bölüm bilgleri…. 36 dakika ilkin

0

Yalanı olmayan aile geri döndü!

Regina Y. Hicks & Wanda Sykes ikilisinin yaratıcısı olduğu Netflix güldürü dizisi “The Upshaws2. sürem bölümleriyle geri döndü.

İlk sürem bölümleri 12 Mayıs 2021 tarihinde gösterilen dizinin 2. sezonu 29 Haziran Çarşamba gününden itibaren takip edilebiliyor.

THE UPSHAWS 2. SEZON 1. KISIM YAYINDA!

İlk sezonu 10 bölümden oluşan yapımın yeni sezonu 16 bölümden oluşuyor. Sadece sürem iki parça halinde yayınlanacağından ilk etapta sezonun 8 kısmı seyirciyle buluştu.

Peki, Indiana’da yaşayan, işçi sınıfından Afro-Amerikalı bir ailenin, gündelik dertlerle uğraşırken daha iyi bir yaşam ve mutlu bir yuva için elinden geleni yapmasını mevzu edinen The Upshaws’ın yeni sezonunda izleyiciyi neler bekliyor?

İkinci sezonda; Bennie, Regina ve Lucretia keyifli tuhaflıklarıyla geri dönüyor. Acaba yeni sorunlara ve güvensizliklere karşın, ailece bir arada kalmayı başarabilecekler mi?

2. sürem 1. bölümde yaşamın iniş çıkışlarıyla baş etmeye devam eden Upshaw ailesini yeni aşklar, eski sevgililer, büyük hayaller, köklü değişimler ile aile olmanın eğer olmazsa olmazı sevgi ve drama bekliyor.

22-07/02/the_upshaws_foto.jpeg

Süreleri 24 ila 28 dakika içinde değişen 2. sürem bölümleri şöyleki sıralanıyor:

2. Sürem 1. Bölüm: “Babası Kim?” (27 dk.)
2. Sürem 2. Bölüm: “Bennie’nin Tarafındaki Hanım” (27 dk.)
2. Sürem 3. Bölüm: “Regina’nın Imtihanı” (24 dk.)
2. Sürem 4. Bölüm: “Denetim Manyağı” (26 dk.)
2. Sürem 5. Bölüm: “Sıkıştım Kanala” (26 dk.)
2. Sürem 6. Bölüm: “Saç Krizi” (26 dk.)
2. Sürem 7. Bölüm: “Kız Kardeşlik” (26 dk.)
2. Sürem 8. Bölüm: “Hapis” (28 dk.)

Sezonun açılış bölümünde; Regina, evin kapısını çalan beklenmedik sürpriz için ilkin Bennie‘yi görevli tutuyor. Sadece gerçeğin ortaya çıkmasıyla, Bernard‘ı önlemli davranmaya ikna etmeye çalışır.

22-07/02/the_upshaws_foto2.jpeg

The Upshaws’ın oyuncu kadrosunda başrolleri paylaşan Wanda Sykes (Lucretia), Mike Epps (Bennie Upshaw) ve Kim Fields’e (Regina Upshaw) şu adlar birlikte rol alıyor:

Page Kennedy (Duck), Diamond Lyons (Kelvin Upshaw), Khali Spraggins (Aaliyah Upshaw), Jermelle Simon (Bernard Upshaw), Gabrielle Dennis (Tasha Lewis), Journey Christine (Maya Upshaw).

“The Upshaws” (Netflix) 2. Sürem Fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üstünden de takip edebilirsiniz.