Netflix’in Yeni Dizisi Wednesday Fragmanı! Dizinin Konusu ve Oyuncuları!

0

Netflix Dizisi Wednesday’den İlk Tanıtım Fragmanı Geldi!…Addams Ailesi’ni sevenlerine: Netflix’in Gizem Dolu Dizisi Wednesday’den İlk Tanıtım Fragmanı Geldi!…Netflix’in Yeni Dizisi Wednesday Fragmanı! Dizinin Mevzusu ve Oyuncuları!…Netflix, Tim Burton imzalı The Addams Family’nin spin-off’u olan Wednesday dizisinin ilk fragmanını hisselaştı. Dizinin başgörevinü canlçağrıştıran Jenna Ortega, Catherine Zeta-Jones, Luis Guzman benzer şekilde yıldız adlar içeriyor.

Tim Burton’un imzasını taşıyan ve gotik karakterleriyle beyazcaperde dünyasında büyük bir fanatik kitlesine haiz The Addams Family’nin spin-off’u Wednesday, Netflix’te seyirciyle byüceşmaya hazcaırlanıyor. Fragmanıyla şimdiden oldukça mevzuşulmaya başlamış olan dizinin ne süre gösteryazcaımnacağı da tanıtım fragmanıyla beraber hisselaşıldı.

Örgülü saçları, donuk ve ürkütücü bakışlarıyla dikkatleri üzerine çeken Wednesday Addams’ın iç yaşamına doğru bir yolcyüceğa çıkmış olduğumız dizi, Çekimleri birkaç yıldir ilaçm eden dizinin tanıtım fragmanında, “Tim Burton’un eşi olmayan hayal enerjisinin yapıti Wednesday” ifadeleri yer aldı. Dizinin ana karakteri Wednesday Addams’ı Jenna Ortega canlçağrıştırıyor.

İşte Wednesday’in ilk tanıtım fragmanı

Tim Burton’un hayal enerjisinin bir yapıti olan dizi, Morticia ve Gomez Addams’ın kaçık genç kızı Wednesday’in yeni psişik kabiliyetlerinde ustalaşmaya ve ailesinin geçmişiyle bağlantılı bir kırım gizgüvenıliri çözmeye çalmış olduğu Nevermore Akademisi’ne iştirak etmesiyla yaşanmış olan vakayla mevzu alıyor. Fragmanda, “Gizem, kargaşa ve kırımle dolu. Sanırım burayı seveceğim.” diyen ana karakterimiz kendisi benzer şekilde hususi güçlere haiz diğeri insanoğlula tanışıyor ve vakalar daha da şaşırtıcı ve hayret verici bir hale dönüşmeye başlıyor.

Addams Ailesi’nin diğeri üyeleri içinde Morticia görevinü canlçağrıştıran Catherine Zeta-Jones, Gomez görevinü canlçağrıştıran Luis Guzmán ve Wednesday’in adam kardeşi Pugsley görevinü canlçağrıştıran Isaac Ordonez içeriyor. Victor Dorobantu, hizmetçi Thing’i oynarken, George Burcea hizmetçi Lurch’u oynuyor. Gwendoline Christie, Jamie McShane, Percy Hynes White, Hunter Doohan, Emma Myers, Joy Sunday, Naomi J Ogawa, Moosa Mostafa, Georgie Farmer ve Riki Lindhome da diğeri oyuncuları içinde içeriyor.

Leave A Reply