Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru – atv, 2 Aralık 2022 Cuma 00:20

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru, 2 Aralık 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru programını saat 00:20’de atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru sürem süresince seyircilerine, Peygamber Efendimizin ve Ehli Beyti’nin hayatından oldukça hususi, çarpıcı hikâyeleri paylaşmaya ve peygamberler tarihinden o döneme ilişik vakalarla ilgili detayları vermeye devam ediyor.

Bu haftaki programda:

Tecim iyi mi yapılmalı?
Peygamber Efendimizin tecim ahlakı nasıldı?
Peygamber Efendimiz “Bizi Aldatan Bizlerden Değildir” sözü ile neyi vurgulamıştı?

Bu yaşam programı canlı olarak yayınlanacaktır.

Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru, atv’de 2 Aralık 2022 Cuma günü gösterilen ilk program olarak saat 00:20’de başlamış olacak.

Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru programının yayını, 01:30’da gösterilen Yalnız Kurt adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply