Nihat Hatipoğlu ile Mevlit Kandili Özel – atv, 7 Ekim 2022 Cuma 20:00

0

Bu makalemizde s2022re Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Nihat Hatipoğlu ile Mevlit Kandili Hususi – atv, 7 Ekim 2022 Cuma 20:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı 2022..?,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Nihat Hatipoğlu ile Mevlit Kandili Hususi, 7 Ekim 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Nihat Hatipoğlu ile Mevlit Kandili Hususi programını saat 20:00’da atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek atv kanalının gösterim platformları üstünden 2022nilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Tanrı’ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere kucak kucak kayra edilmiş olduğu bu gece, Peygamber Efendimizin dünyayı şereflendirdiği gecedir.

Peygamber Efendimizin doğumu iyi mi müjdelendi?
Peygamberimizin doğduğu gece yeryüzünde neler oldu?
Bu gece iyi mi yakarma edilmeli?

Mevlit Kandili hususi duası ve bu geceye dair dört gözle beklenen her şey Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun yorumuyla ekrana geliyor.

Nihat Hatipoğlu ile Mevlit Kandili Hususi, atv’de gösterilen ve 7 Ekim 2022 Cuma günü saat 19:00’da başlamış olan ATV Ana Haber adlı programdan sonrasında saat 20:00’da başlamış olacak.

Nihat Hatipoğlu ile Mevlit Kandili Hususi programının yayını, 21:30’da gösterilen Hz. Muhammed: Tanrı’ın Elçisi adlı film başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply