Nihat Hatipoğlu ile Mevlit Kandili Özel – atv, 8 Ekim 2022 Cumartesi 01:15

0

Bu makalemizde s2022re Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Nihat Hatipoğlu ile Mevlit Kandili Hususi – atv, 8 Ekim 2022 Cumartesi 01:15 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı 2022..?,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Nihat Hatipoğlu ile Mevlit Kandili Hususi, 8 Ekim 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Nihat Hatipoğlu ile Mevlit Kandili Hususi programını saat 01:15’te atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek atv kanalının gösterim platformları üstünden 2022nilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Tanrı’ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol miktarda kayra edilmiş olduğu bu gece, Peygamber Efendimizin dünyayı şereflendirdiği gecedir.

Peygamber Efendimizin doğumu iyi mi müjdelendi?
Yüce Tanrı’ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol miktarda kayra edilmiş olduğu bu gecede neler oldu?
Bu gecenin önemi nedir?
Bu gece iyi mi yakarış edilmelidir?

Mevlit Kandili hususi duası ve bu geceye dair dört gözle beklenen her şey Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun yorumuyla ekrana geliyor.

Nihat Hatipoğlu ile Mevlit Kandili Hususi, atv’de 8 Ekim 2022 Cumartesi günü gösterilen ilk program olarak saat 01:15’te başlamış olacak.

Nihat Hatipoğlu ile Mevlit Kandili Hususi programının yayını, 02:00’de gösterilen Ben Bu Cihana Sığmazam isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply