Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor – atv, 2 Aralık 2022 Cuma 08:30

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor, 2 Aralık 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor programını saat 08:30’da atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Nihat Hatipoğlu, İslam dini ile ilgili kafa karıştıran mevzular hakkında yorumlar yapıyor ve vatandaşların sorularını yanıtlıyor. Programda her hafta değişik bir mevzu ele alınıyor.

Bu yaşam programı canlı olarak yayınlanacaktır.

Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor, atv’de gösterilen ve 2 Aralık 2022 Cuma günü saat 07:00’de başlamış olan Kahvaltı Haberleri isminde programdan sonrasında saat 08:30’da başlamış olacak.

Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor programının yayını, 10:00’da gösterilen Müge Anlı ile Tatlı Sert isminde yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply