Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor – atv, 23 Eylül 2022 Cuma 08:30

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor – atv, 23 Eylül 2022 Cuma 08:30 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor, 23 Eylül 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor programını saat 08:30’da atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Nihat Hatipoğlu, İslam dini ile ilgili kafa karıştıran mevzular hakkında yorumlar yapıyor ve vatandaşların sorularını yanıtlıyor. Programda her hafta değişik bir mevzu ele alınıyor.

Bu yaşam programı canlı olarak yayınlanacaktır.

Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor, atv’de gösterilen ve 23 Eylül 2022 Cuma günü saat 08:00’de başlamış olan Kahvaltı Haberleri isminde programdan sonrasında saat 08:30’da başlamış olacak.

Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor programının yayını, 10:00’da gösterilen Müge Anlı ile Tatlı Sert isminde yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply