Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden – TRT 1, 18 Eylül 2022 Pazar 16:45

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden – TRT 1, 18 Eylül 2022 Pazar 16:45 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

TRT 1’de gösterilen vizyonun beğenilen filmi Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden, 18 Eylül 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden programını saat 16:45’te TRT 1’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TRT 1 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Süper fena Shredder hapishaneden kaçar ve iki mutant bilimadamı Bebop ve Rocksteady’le güçlerini birleştirerek dünyayı ele geçirmek suretiyle bir plan yapar. Şimdi kahramanlarımız; Michelangelo, Donatello, Leonardo ve Raphael, güzel April O’Neil ve hokey maskeli yeni ekip arkadaşları Casey Jones’la bir araya gelmiş olarak, kötü karakterlere karşı muharebeye hazırlanmalı ve şimdiye kadar karşılaştıkları en büyük düşmanları Krang’le yüzleşmeye hazır olmalıdır.

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden, TRT 1’de gösterilen ve 18 Eylül 2022 Pazar günü saat 13:00’te başlamış olan Gönül Dağı adlı programdan sonrasında saat 16:45’te başlamış olacak.

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden programının yayını, 19:00’da gösterilen Ana Haber adlı haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply