Nitro Rush – atv, 12 Eylül 2022 Pazartesi 03:20

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Nitro Rush – atv, 12 Eylül 2022 Pazartesi 03:20 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen filmi Nitro Rush, 12 Eylül 2022 Pazartesi günü ekrana geliyor. Nitro Rush programını saat 03:20’de atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Genç eşini ölümcül hastalığından kurtarıp, ufak oğluna verdiği sözü tutmak için suça bulaşan Max, hapse düşmüştür. Üstelik ne sevilmiş olduğu hanımı kurtarabilmiştir ne de yedi senedir oğlunun yüzünü görebilmektedir. Bigün üst düzey bir yetkili, piyasada Nitro Rush adıyla malum uyuşturucu bir ilaçtan kurtulmak için Max’ten yardım ister. Hayata dair tüm umutları tükenmiş olan Max, teklifi reddeder. Fakat oğlu Theo’nun, bu kabahat örgütü tarafınca çalıştırıldığını öğrendiğinde hapishane ona dar gelmiştir. Kaçarak, geleceğini yok etmek pahasına da olsa, oğlunu onların elinden kurtaracaktır. Ne var ki babasının yüzünü bile görmek istemeyen Theo ile işi sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Nitro Rush, atv’de gösterilen ve 12 Eylül 2022 Pazartesi günü saat 00:20’de süregelen Bir Minik Gün Işığı isminde programdan sonrasında saat 03:20’de başlamış olacak.

Nitro Rush programının yayını, 05:10’da gösterilen Bir Zamanlar Çukurova isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply