Nomen Dizisinde Halit Ergenç’in Annesini Kim Canlandıracak?

0
Nomen Dizisinde Halit Ergenç’in Annesini Kim Canlandıracak?

Disney Plus’ta yayınlanacak olan ve yakında çekimlere başlamış olacak Nomen dizisinde usta oyuncu Halit Ergenç’in annesine yaşam verecek isim belli oldu.

14 Haziran itibariyle Türkiye’de yayına başlamış olan dünyanın en büyük web gösterim platformlarından kabul edilen Disney Plus ilk yerli içerik olarak da Kaçış’ı seyirciyle buluşturdu. Disney Plus bu yıl içinde başka yerli içerikleri de seyircinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Birbirinden meşhur pek oldukca isimle içerik ve marka yüzü anlaşması imzalayan platformun en büyük imzalarından birisi de meşhur oyuncu Halit Ergenç olmuştu. Bugüne dek birbirinden üst düzey pek oldukca yapımda rol alan başarıya ulaşmış oyuncuyla içerik anlaşması imzalayan Disney Plus, Medyapım tarafınca hazırlıkları devam eden Nomen dizisinde meşhur oyuncuyla seyirciyi buluşturacak. Medyapım tarafınca Disney Plus için çekilecek dizinin mevzusu oldukça garip ve kadrosunda da meşhur adlar içeriyor. Dizinin oyuncu ekibine son olarak Halit Ergenç’in anası olarak usta oyuncu Deniz Türkali dahil oldu.

Nomen Dizisi Oyuncuları Kimler?

Medyapım tarafınca hazırlanan ve Türkiye pazarında yayına başlamış olan web gösterim platformu Disney Plus bu sektörde kendisine kuvvetli bir yer bulabilmek için pek oldukca meşhur isimle içerik anlaşması imzaladı. Bu adlardan kabul edilen Halit Ergenç Nomen dizisinde rol alacak. Babil dizisinin arkasından ilk kez bir dizide rol alacak olan Halit Ergenç’in rol alacağı Nomen oldukça olağan dışı bir mevzuya haiz. Eşi komada olan bir insanın yapmış olduğu buluş ve sonrasında yaşanmış olan olayların anlatıldığı Nomen dizisinde Halit Ergenç’e, Songül Öden, Melis Sezen ve son olarak da diziye dahil olan Deniz Türkali eşlik edecek. Zafer Külünk tarafınca kaleme alınan dizinin yönetmen koltuğunda ise Özer Feyzioğlu oturacak.

Deniz Türkali Kimdir?

Bugüne dek birbirinden başarıya ulaşmış yapımlarda yer edinen Deniz Türkali 15 Kasım 1944 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Meşhur isim oyunculuğun yanında şarkıcılığı ile de oldukça ünlüdür. Bugüne dek pek oldukca yapımda yer edinen deniz Türkali’nin rol almış olduğu yapımlar içinde

–          Kaderimin Yazıldığı Gün

–          Galip Derviş

–          Fatmagül’ün Suçu Ne

–          Dudaktan kalbe

–          Düşler ve Gerçekler

–          Çemberimde Gül Oya

–          Hürrem Sultan

–          Eylül Fırtınası

–          Tatlı Betüş

–          Gece, Melek ve Bizim Çocuklar

–          Seni Kalbime Gömdüm

–          İbo ile Güllüşah bulunmaktadır.

02-07-2022
Yazar Hakkında

Emir Mete

1984 senesinde Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir halde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı..
mail

Leave A Reply