O Kız 1.Bölüm 3.Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

O Kız 1.Bölüm 3.Fragmanı ile KANAL D vizyonunda oldukca yakında başlıyor. O Kız dizisinin yeni kısmı 21 eylül çarşamba akşamı 20:00’da KANAL D’de!

Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Sezin Akbaşoğulları şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu O Kız bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

O Kız 1.Bölüm 3.Fragmanı

O Kız dizisinin 1. bölüm özeti oku KANAL D. O Kız dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Yönetmen koltuğunda Hasret Günhan’ın oturmuş olduğu ve senaristliğini Sırma Yanık’ın değindirbilimselş olduğu O Kız adlı dizi oldukca yakında Kanal D vizyonunda seyirci karşısına çıkmaya hazcaırlanıyor. Focus Film imzalı dizinin başgörevinü üzerine alan başarıya ulaşmış oyuncu Erkan Petekkaya (Kadir) oldukca değişik bir karakterle ekranlamış olurda yer alacak. Dizide Kadir, 45 yaşlarında olmasına rağmen 5 yaşlarında bir evladın masumiyetiyle yaşamı idraklayan ve her ne kadar acımasız şeyler yaşansada içindeki tükenmeyen sevgiyle yaşamındaki her insana sarılan bir adam olarak görülüyor.

O Kız Dizi Mevzusu

Focus Film tarafınca Kanal D ekranlamış olurı için hazcaırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Hasret Günhan otururken, senaristliğini ise Sırma Yanık kevrene alıyor. Ters köşe bir karakterle ekrana gelecek olan usta oyuncu Erkan Petekkaya, O Kız dizisinde Kadir karakterine yaşam verecek. Kadir’in, 45 yaşlarında olmasına rağmen 5 yaşlarında bir evladın saflığıyla idrakladığı yaşam, ne kadar acımasız olsa da içindeki bitip tükenmeyen sevgi yaşamındaki hepimizi sarıp sarmalayacak.

Leave A Reply