O Kız 2.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

O Kız 2.Bölüm Fragmanı ile KANAL D vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. O Kız dizisinin yeni kısmı 28 eylül çarşamba akşamı 20:00’da KANAL D’de!

Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Sezin Akbaşoğulları şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu O Kız bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

O Kız 2.Bölüm Fragmanı

O Kız dizisinin 2. bölüm özeti oku KANAL D. O Kız dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Kendi halinde bayağı bir genç kız olan Zeynep, zeka geriliğine haiz babası ve yaşlı büyükbabasıyle beraber, halasının evinde yaşar. Zeynep’in en büyük düşsel, enişte baskısı altında, sığıntı şeklinde hissettikleri evden kurtulmalarını sağlayacak kadar para kazcaanmaktır. Zeynep’in yaşamı bu mütevazcaı düşselne kavuşfakatdan kökünden değişmiş olur. Her şey, halasına yardım etmek için takip edeni olduğu meşhur bir web fenomeninin evine temizliğe gitmesiyle adım atar. Son periyodun popüler adı Ozan Mert’in yapmış oldukları hem Zeynep’in hem de Ozan’ın yaşamının gidişatını dönüşü olmayan şekilde değiştirir. Ozan’ı sıfırdan en tepeye çıkarmış olan gizmens sahibi Sitare Somer, duruma el koyar. Sitare, karşılıki ne olursa olsun krizi fırsata çevirmek zorundadır. Zeynep’in oranına ise yaşamı parçalanırken, hayallerinin bile ötesine kavuşmak düşecektir.

O Kız Dizi Mevzusu

Focus Film tarafınca Kanal D ekranlamış olurı için hazcaırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Hasret Günhan otururken, senaristliğini ise Sırma Yanık kevrene alıyor. Ters köşe bir karakterle ekrana gelecek olan usta oyuncu Erkan Petekkaya, O Kız dizisinde Kadir karakterine yaşam verecek. Kadir’in, 45 yaşlarında olmasına rağmen 5 yaşlarında bir evladın saflığıyla idrakladığı yaşam, ne kadar acımasız olsa da içindeki bitip tükenmeyen sevgi yaşamındaki hepimizi sarıp sarmalayacak.

Leave A Reply