O Kız 3.Bölüm 3.Fragmanı –

0

O Kız 3.Bölüm 3.Fragmanı ile KANAL D vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. O Kız dizisinin yeni kısmı 5 ekim çarşamba akşamı 20:00’da KANAL D’de!

Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Sezin Akbaşoğulları şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu O Kız bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

O Kız 3.Bölüm 3.Fragmanı

O Kız dizisinin 3. bölüm özeti oku KANAL D. O Kız dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Zeynep’i özgütaneye bırakan Ozan kızın yaşamıyla ilgili şahit olduğu şeyler karşısında dehşete düşer. Sitare ise gizmensta işlerin fenaye gitmesi sebebiyle deliye dönmüştür. Bu kötü durumun içinden çıkabilmek için Zeynep’e bir teklifte byücenacaktır. Ve Ozan da ne kadar istemese de onunla beraber hareket etmek zorundadır. Sitare Zeynep’e kızın tüm sualnlarını çözme vaadiyle hususi bir teklifte byücenur. Yaşamış olduğu vakalar Zeynep’i ilaçsizliğe sürüklemiştir. Vereceği karar her insanoğlunun yaşamını değiştirecektir.

Sitare görüntüleri cemiyetsal medyaya sızdırınca, Zeynep’in yaşamının ortasına dev şeklinde bir bomba düşer. Genç kızın yaşamı artık dönüşü olmayacak şekilde değişmeye adım atmıştır. Zeynep ise, basına gelenlerle uğraşmaya çalışırken derhal derhal büyük değişimin eşiğinde byücenmuş byücenduğunun bilincinde değildir. Acaba video babası ve büyükbabası tarafınca 2022necek mi? Ev ahalisi ve bilözgüsa de her fırsatta evimizdeki varlıklarından yakınmaçi olan eniştesi durumu fark edecek mi? Yaşananlamış olur kendisinden saklanmaya çalışılsa da Kadir, çocuksu masumluğu ile çevresinde dönen sualnlere dahil olmaktan kendini alıkoyfakatz. Sitare’nin denetimünü canlçağrıştıran yayılan görüntüler Ozan’ın içine düşmüş olduğu durumdan yakasını kurtarmasını sağlayacakken işler ansızın sarpa sarıyor. Zeynep birkaç gün ilkin aklının ucundan bile geçiremeyeceği kadar inanılmazca şeyler yaşfakatktadır. Tüm bunlar ona birkaç gün ilkin yapmayı asla düşünmeyeceği şeyler yapmış oldurır. Fakat yaşamı düzeye girmek yerine baş döndürücü bir hızla karmaşıklaşır.

O Kız Dizi Mevzusu

Focus Film tarafınca Kanal D ekranlamış olurı için hazcaırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Hasret Günhan otururken, senaristliğini ise Sırma Yanık kevrene alıyor. Ters köşe bir karakterle ekrana gelecek olan usta oyuncu Erkan Petekkaya, O Kız dizisinde Kadir karakterine yaşam verecek. Kadir’in, 45 yaşlarında olmasına rağmen 5 yaşlarında bir evladın saflığıyla idrakladığı yaşam, ne kadar acımasız olsa da içindeki bitip tükenmeyen sevgi yaşamındaki hepimizi sarıp sarmalayacak.

Leave A Reply