O Kız – Kanal D, 19 Kasım 2022 Cumartesi 16:15

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

Kanal D’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi O Kız, 19 Kasım 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. O Kız programını saat 16:15’te Kanal D’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Kanal D kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Sitare, ortaya çıkan gerçekler karşısında Zirve’a teslim olmuştur. Zirve, ortaya çıkan gerçekler ile beraber Sitare’nin yaşamını alt üst edecektir. Zirve ile iş birliği içine giren Ozan, gizemli bir antak kalma için el sıkışmış ve Sitare’ye meydan okuma planlarını çoktan yapmıştır. Bu planlar karşısında Sitare’nin hamlesi daha büyük olacaktır. Ozan’ın Zeynep’e karşı ortaya çıkan duyguları ise Zirve ile arasındaki iş birliğini rekabete dönüştürecektir.

O Kız, Kanal D’de gösterilen ve 19 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 14:00’te başlamış olan Camdaki Kız isminde programdan sonrasında saat 16:15’te başlamış olacak.

O Kız programının yayını, 19:00’da gösterilen Kanal D Ana Haber isminde haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply