O Kız – Kanal D, 24 Eylül 2022 Cumartesi 01:45

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için O Kız – Kanal D, 24 Eylül 2022 Cumartesi 01:45 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Kanal D’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi O Kız, 24 Eylül 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. O Kız programını saat 01:45’te Kanal D’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Kanal D kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Kendi halinde bayağı bir genç kız olan Zeynep, zeka geriliğine haiz babası ve yaşlı dedesiyle beraber, halasının evinde yaşar. Zeynep’in en büyük imgesel, enişte baskısı altında, sığıntı benzer biçimde hissettikleri evden kurtulmalarını sağlayacak kadar para kazanmaktır. Zeynep’in yaşamı bu mütevazi hayaline kavuşamadan kökünden değişmiş olur. Her şey, halasına yardım etmek için takip edeni olduğu meşhur bir web fenomeninin evine temizliğe gitmesiyle adım atar. Son devrin popüler adı Ozan Mert’in yaptıkları hem Zeynep’in hem de Ozan’ın yaşamının gidişatını dönüşü olmayan şekilde değiştirir. Ozan’ı sıfırdan en tepeye çıkarmış olan ajans sahibi Sitare Somer, duruma el koyar. Sitare, bedeli ne olursa olsun krizi fırsata çevirmek zorundadır. Zeynep’in payına ise yaşamı parçalanırken, hayallerinin bile ötesine kavuşmak düşecektir.

O Kız, Kanal D’de 24 Eylül 2022 Cumartesi günü gösterilen ilk program olarak saat 01:45’te başlamış olacak.

O Kız programının yayını, 03:45’te gösterilen Gelinim Mutfakta adlı eğlence programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply