Örümcek Adam 2 – Kanal D, 2 Aralık 2022 Cuma 20:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

Kanal D’de gösterilen vizyonun beğenilen filmi Örümcek Adam 2, 2 Aralık 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Örümcek Adam 2 programını saat 20:00’da Kanal D’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Kanal D kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Yumuşak huylu Peter Parker’ın uzun soluklu aşkı Mary Jane Watson’dan ayrılıp, Örümcek-Adam’lık görevine dönmeye karar vermesinden bu yana iki yıl geçmiştir. Peter bir taraftan güçlerinin “laneti ve nimeti” ile uğraşırken, bir taraftan da yeni zorluklarla savaşım etmek ve Örümcek-Adam ile üniversite talebesi kimliği arasındaki dengeyi korumak zorundadır. Peter’ın en ehemmiyet verdiği ilişkiler şimdi gün ışığına çıkma tehlikesi içindedir, bu sebeple kuvvetli, fazlaca kollu fena yürekli Dr. Octopus doğrusu özetlemek gerekirse “Doc Ock”la karşı karşıyadır. Peter’ın yazgısını kabul edip, bu şeytani sekiz kollu deli adamı durdurmak için tüm süper kahraman enerjisini toplaması gerekmektedir.

Örümcek Adam 2, Kanal D’de gösterilen ve 2 Aralık 2022 Cuma günü saat 19:00’da süregelen Kanal D Ana Haber adlı programdan sonrasında saat 20:00’da başlamış olacak.

Örümcek Adam 2 programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply