Otomobil dünyası 2018 yılına hızlı girdi. Araba fiyatlarındaki artış, yeni model araçların sergilenmesi ve piyasaya girmeyi bekleyen otomobiller gün saymaya devam ediyor. Hal böyle olunca Otomobil piyasasındaki hareketlilik tüm hızı ile devam ediyor. Ancak önüne geçecek gibi gözüküyor. Sürekli bitmek bilmeyen kampanyalar ile kullanıcısının dikkatini üzerine çekmeyi başaran otomobil firmalarının yeni geliştirdiği satış stratejisi ile 0 faizli kredi imkanı sunmaya devam ediyor.

Vatandaşların çok fazla ilgisini çeken kampanyalar kullanıcının bir nebze dahi olsun yüzünü güldürmüş durumda. Fakat araba fiyatlarının son 6 aylık dönem içerisinde zamlanmış olması sebebi ile bu tür kampanyalar ne yazık ki eskisi kadar rağbet görmüyor. Kısa süre önce Talisman modelinin en yüksek donanım ile satılan modeli 160 bin tl’den satılırken şuan 206 bin tl civarında satılıyor olması vatandaşın alım gücü konusunda sıkıntıya düşürüyor ve ikilemde bırakıyor. Hal böyle olunca vatandaş doğrudan ikinci el piyasasına yönleniyor.

Bugün sizlere tanıtımını yaptığımız site sayesinde bundan sonra otomobil kampanyalarının sıklıkla paylaşıldığı ve en güncel otomobil testlerin yapıldığı siteden bahsedeceğiz.

Bu güzel internet sitesine ulaşmak için bu bağlantı linkle tıklayarak ; https://www.otomobiltest.com site hakkında geniş bilgi sahibi olabilir sitedeki bütün araba testleri okuyabilirsiniz.

Site Adresi: https://www.otomobiltest.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir