Öyle Bir Geçer Zaman Ki – Kanal D, 11 Eylül 2022 Pazar 07:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için O şekilde Bir Geçer Süre Ki – Kanal D, 11 Eylül 2022 Pazar 07:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Kanal D’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi O şekilde Bir Geçer Süre Ki, 11 Eylül 2022 Pazar günü ekrana geliyor. O şekilde Bir Geçer Süre Ki programını saat 07:00’de Kanal D’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Kanal D kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Öykü, 1967 senesinde, İstanbul’un eski semtlerinden birinde süregelen ve günümüze kadar sürecek olan bir zamanı dilimini içeriyor. 1960’lı yıllarda, kocasının kendisine yapmış olduğu onca kötülüğü ve yaşamış olduğu aile dramını unutamamış, bir evladını torununun doğumunda yitirmiş bir annenin ve hem de kendisine ilişkin bir konfeksiyon atölyesinin sahibi olan Cemile’nin, kızları Berrin ve Aylin; oğulları Mete ve Osman, kayınvalidesi Hasefe Hanım, damatları ve torunları ile verdiği mücadeleye şahit olacaksınız.

O şekilde Bir Geçer Süre Ki, Kanal D’de gösterilen ve 11 Eylül 2022 Pazar günü saat 05:00’te süregelen Yabancı Damat adlı programdan sonrasında saat 07:00’de başlamış olacak.

O şekilde Bir Geçer Süre Ki programının yayını, 09:45’te gösterilen Magazin D Pazar adlı eğlence programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply