Oyuncu Beral Kotan İki Dizinin Birden Ekibine Katıldı

0
Oyuncu Beral Kotan İki Dizinin Birden Kadrosuna Katıldı

Genç oyuncu Beral Kotan bu sürem iki diziyle birden seyircinin karşısında yer alacak. Oyuncu Mustafa Kemal Atatürk dizisi ve Bir Minik Günışığı adlı dizide rol alacak.

İnternet gösterim platformlarının yayına başlamasıyla beraber oyuncular için yeni ve kuvvetli bir Pazar daha oluşmuş oldu. Tiyatro, beyazperde ve tv sektörü derken şimdi de yayına süregelen web gösterim platformları oyunculuk ve bağlı sektörler için kuvvetli bir Pazar olarak ortaya çıktı. Bu şekilde olunca da oyuncular hem tv kanalları hem sinemalar ve hem de web gösterim platformlarında hazırlanan projelerde yer almaya ve üstelik aynı anda yer almaya başladılar. Son dönemlerin yakışıklı ve başarı göstermiş oyuncularından kabul edilen Beral Kotan’da bu oyunculardan biri. Genç oyuncu hem web gösterim platformu ve hem de tv kanalında yayınlanacak bir dizide aynı anda rol alacak. Başarıya ulaşmış oyuncunun iki proje içinde bu yaz setlerde yer alması ve tabir yerindeyse o setten o sete koşması umut ediliyor.

İki Dizide Birden Oynayacak

Genç ve başarı göstermiş oyunculardan kabul edilen ve sektöre hızla giren ve garantili adımlarla yükselişini sürdüren oyuncu Beral Kotan bu sürem biri dijital biri tv kanalı olmak suretiyle iki değişik projede aynı anda rol alacak. Genç oyuncu Disney Plus’ta 2023 sezonunda yayınlanacak olan ve hususi olarak hazırlanan Mustafa Kemal Atatürk dizisi ile Atv ekranlarında yayınlanacak olan Bir Minik Gün Işığı adlı dizide rol alacak. Atv’de ekrana gelecek olan Bir Minik Gün Işığı adlı diziyi Nazlı Heptürk kaleme alıyor ve Emre Kabakuşak dizinin yönetmen koltuğunda oturuyor. Dizide Seray kaya, Berk Oktay, Esra Dermancıoğlu, Tuğçe Açıkgöz şeklinde oyuncular yer ediniyor. Diğer taraftan 03 Medya tarafınca hazırlanan Mustafa Kemal Atatürk Dizisi de Disney Plus’ta yayınlanacak ve Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Kurum yıldönümünde seyirciyle buluşacak. Dizide birbirinden meşhur adlar yer alırken Beral Kotan Ömer Naci karakterine yaşam verecek.

Beral Kotan Kimdir?

Son devrin öne çıkan oyuncularından kabul edilen ve her geçen gün yükselişini sürdüren başarı göstermiş ve genç oyuncu Beral Kotan 1992 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin peşinden İzmir Dokuz Üniversitesi Güzel sanatlar fakültesi Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Ondan sonra tiyatro oyunlarında yer edinen oyuncu tv sektörüne girmiştir. Oyuncu bugüne dek Abdülhamit Belgeseli, Çarpışma ve Menajerimi Ara adlı yapımlarda rol almıştır.

02-07-2022
Yazar Hakkında

Yasemin Nisa

1983 senesinde İstanbul’da hayata merhaba dedi. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. 2010 senesinde Anadolu universitesi tutumsal ve ida .. devamı..
mail

Leave A Reply