Özet, Her Detay ve Çıkış Tarihi •• Stig

0

Otokonoko Delivery, 2016 senesinde bir tek bir bölümle gösterildi., ve o zamandan beri hayranlar “Otokonoko Teslimatı Bölüm 2 mi yoksa Sürem 2 mi olacak? Bu, animedeki gecikme sebebiyle birçok hayranın kafasını karıştırdı. Anime yayınlandıktan sonrasında nerede izleneceği de dahil olmak suretiyle bu dizi hakkında bilmenizde fayda olacak her şeyi ve kapakları bulduk.

Başlamadan ilkin, serinin kısa bir özeti: Shuuji, derslik arkadaşının bir crossdresser olarak işe girdiğini öğrenir ve ona katılmakla ilgilenir.

İlişkili: Kemonokko Tsuushin The Animation 2. sürem: Özet, Her Detay ve Çıkış Zamanı

Otokonoko Teslimatı: 2. sürem mu yoksa 2. bölüm mü olacaklar?

Hayır, 2. sürem ya da 2. bölüm olmayacaktı. Yaratıcı Stüdyo Zealot, 2. sürem 2. kısmı bizlere güncellemedi ya da göndermedi. Ve bundan önceki paragrafta da söylediğim benzer biçimde, dizinin orijinalinde bir tek bir (1) bölüm vardı. . Dizi devam edebilseydi, yaratıcı, animeyi ilk yayınlandığı 2016’dan beri güncellerdi.

Doğrusu, şu anda OD Anime’nin resmi 2. sezonu yada 2. Kısmı olmasa da, Overflow, Excuse Me, This is My Room benzer biçimde ilgili animeleri seyredebilirsiniz ve bunun hayranıysanız kesinlikle keyif alacaksınız. diziler.

Otokonoko Teslimat Özeti ve İncelemesi

OD, erkeklere iyi mi para kazanılacağını ve özetimi ve incelememi okumayı öğreten muhteşem bir anime. Pekala, bu dizi bizlere şüpheli şekillerde fuhuş icra eden iki evladı gösteriyor, kesinlikle yasadışı. Yukarıdakilere karşın, onu kabul edilebilir kılan bir animasyonu var ve Boku no Pico’nun aksine, daha erotik olma noktasına kadar fazlaca daha iyi. Bir öteki pozitif yönde nokta ise adam evlatların tasarımlarının çekici olması. Kim bilir onunla ilgili minimum garip olan şey, mevzusu hakkında bizlere söyleyecek kıymetli hiçbir şeyin olmamasıdır.

Otokonoko Teslimatı Sezon 2: Özet, Her Detay ve Çıkış Tarihi

Tuzakları ve femboyları en yüksek düzeyde tutan Hayranlar için, bu türü içeren h3ntai OVA’lar azdır. Her türden doujinleri kataloglayan herhangi bir internet sayfasında arama yaparak en müstehcen durumlarda sempatik tuzaklar içeren binlerce doujin bulabilirsiniz. Muhtemelen, h*nt*i, birkaç kural dışı haricinde, bütçe ve kaynak eksikliği sebebiyle son aşama sınırı olan bir ortam olduğundan. Yuri popüler bir tür olmasına karşın, son yıllarda aylık h*nt*i yayınlarında daha azca sıklıkta karşımıza çıkıyor. Fakat ne vakit böyle bir durum Otokonoko Teslimatı görünüyor, tek boynuzlu at benzer biçimde önümüze çıktı ve son ürünün orta derece olmasına karşın izlerken başımızın dönmesine engel olamıyoruz.

Bu kadar övmüş olmama karşın bunu niçin söylüyorum? Yeni başlayanlar için, yirmi dakikadan kısa devam eden tek bölümlük bir OVA. Bunun bilhassa minik bir stüdyo benzer biçimde aşırı bir talep olabileceğinin farkındayım. stüdyo fanatiği, tuzak temalı bir OVA olan Natsuyasumi dahil olmak suretiyle yalnızca üç h*nt*i OVA üretmiştir. Bir hüsran deposu olduğundan h3ntai ile ilgili bir kusur değil. Sunulan şeyin tam bir saatine haiz olabilmeyi dilersiniz bu sebeple bu fazlaca sıra dışıdır. Birkaç s3x sahnesi hızla geçer ve siz onların doruklarına ulaşmaya çalıştığınızda biter.

Karakter tasarımları, bilhassa iki tuzak karakterin tasarımları son aşama iyi uygulanmış. Yalnız iyi mi çizildikleri açısından değil, tonlarının ne kadar renkli olduğu açısından da. Tasarımlar, doujinleri ve yaşlı erkekler tarafınca istismar edilen çapraz giyim tuzaklarını ve öteki tuzakları betimleyen görüntüleri ile meşhur bir sanatçı olan NemuNemu tarafınca oluşturuldu. Daima çalışmalarının hayranı oldum ve çizimlerini canlandırılmış görmek inanılmazdı. Çalışmalarının daha fazlasının insanlık yararına uygulanacağı mevzusunda bana ümit veriyor.

Kısa uzunluğundan dolayı, öykü tahmin edebileceğiniz kadar seyrek. Karakterlerin tanışması ve s*xu*l etkinliklerine iştirak etmesi h3ntai’nin amacına hizmet eder. Shun ve Aoi arasındaki ilişki oldukça sevimliydi ve sevişmelerini seyretmek inanılmaz derecede sıcak ve hem de sevimliydi. Aynı şeyi, iki sempatik tuzağımız için büyük pislik olarak hizmet etmekten başka fark edilmeyen erişkin adam için söyleyemem. Hentai’deki en talihli şahıs olmanın yanı sıra, mevzuyu dalıyorum.

İki crossdresser’ımızın seslendirme sanatçısının seslendirmesini takdir ediyorum. Kadın oyuncular rollerini iyi oynadılar ve kadınsı görünmeye çalışırken erkeksi bir ses çıkarmaya çalışan birçok seslendirme sanatçısı kadar suni görünmüyorlardı. Benzer şekilde, ana karakter için seslendirme sanatçısı öteki ikisine kıyasla neredeyse yok benzer biçimde. Doruğa ulaşmış olduğu sırada ses çıkarsa bile, kulağa tamamen sıkılmış benzer biçimde geliyor.

Bu OVA’ya yönelik eleştirilerime karşın, son yıllarda öteki h*nt*i filmlerinin çoğundan daha fazlaca keyifle izliyorum. Tuzak meraklıları olarak alabileceğimizi almalıyız. Boku no Pico ve devam filmleri muhteşem ve daha uzun olmasına ek olarak üç bölümden oluşsa da ben bu bölümdeki sahneleri yeğliyorum. İki tatlımızın Aoi’nin fahişe olmasına yardım etmek için ergonomik yapması ve Shun’un talihli adamımızın amigo kızı rolünü oynamasıyla, final üçlüsü hakkında takdir edilecek fazlaca şey var. Bunun benzer biçimde daha çok bölüm olsaydı, dünya barışının şimdi olduğundan daha büyük olacağına inanıyorum.

Aslına bakarsan bir niş içinde bir alt niş olan bir şeyi tavsiye etmek zor olmasa gerek. h*nt*i’deki tuzak türünü merak ediyorsanız, niçin kendim de dahil her insanın ilgisini çektiğini görebilmeniz için bunu tavsiye etmekte tereddüt etmeyeceğim. Hentai stüdyolarının gelecekte bunun benzer biçimde daha çok OVA üretmesi için tuzak tanrılarına yakarma ediyoruz, sadece şu anda haiz olduklarımız için minnettar olmalıyız.

Otokonoko Teslimat Çıkış Zamanı Ve Nereden İzlenir?

OD serisi 2016’da piyasaya sürüldü ve hayranlar onu izleyebilir Crunchyroll yada Hanime. Otokonoko Teslimatıy, Studio Zaalot tarafınca canlandırılan Yoshiten’in aynı adlı mangasının bir Japon anime tv dizisi uyarlamasıdır. Mevzuyu merak edenler için endişelenmeye gerek yok bu sebeple bu, kız kardeşlerin babalarıyla yaşadıkları günlük hayatlarını gösteren yeni görüntüler eklenmiş orijinal hikayenin bir uyarlaması.

Otokonoko Teslimatı Sezon 2: Özet, Her Detay ve Çıkış Tarihi

Animasyon, birbirini iyi tamamlayan canlı renklerle mükemmel görünüyor. Hikayenin geçmiş olduğu bazı bölgeler her bölümde minimum bir yada iki kez gösterildiğinden, hayranlar olayların nereden geldiğini anlamakta güçlük çekmeyecekler.

Leave A Reply