Bir internet sitesi hangi amaçla kurulursa kurulsun, içerikleri ile kategorileriyle, başlıklarıyla ve yazılarıyla üyelerini sıkmamalıdır. İçerik kadar site ismi, logo, sloganda ilgi çekici olmalı ve kullanıcıları sıkmamalıdır. Teknoloji, bilişim ve internet konularından oluşan pcwebim.com sitesi karışık olmayan dizimi, hoş ara yüzü ve içerdiği konular ile kullanıcılarına hizmet etmektedir.

Kategori ve başlıklarda yer alan konular, herkesin anlayabileceği sade bir anlatım, görselliklere verilen yoğunluk nedeniyle ilgi çeken bir site haline gelmiştir. Site içeriğinde, konu anlatımı yapılırken bilgisayar dili dediğimiz ve uzmanlık gerektiren Jawa , basic, pascal, cobol gibi dillerden uzak, herkesin anlayabileceği basit bir anlatım biçimi seçilmiştir. Pc Webim, mobil uygulamalar, programlar, bilgisayar ve donanımlar, güvenlik, ios, donanımsal hatalar gibi daha yüzlerce konu üzerinde bilgiler veren bir sitedir. Kullanıcılar site üzerinden, son çıkan oyunları ve filmleri de inceleme fırsatı bulabilmektedir. Yine site içeriğinde; büyük organizasyon firmalarının hizmetlerini, internette hit olmuş siteleri ve kişileri tanıtma, çıkan elektronik cihazların detaylı tanıtımı, burçlar, moda, güzellik, sağlık, e-ticaret, genel kültür, sinema gibi konular üzerine yazılmış tanıtım yazıları ve makaleler bulabilirsiniz. Yine site yöneticilerinden programlar hakkında veya kurulumları hakkında bilgiler alabilirsiniz. Bizlere ulaşan sorularınız ve talepleriniz en kısa sürede cevaplanmaktadır.
Site içeriğinde yer alan Web Araçları kategorisinde de; WordPress eklentileri, temaları, eğitim setleri, eklentiler, Türkçeleştirme yolları, programları gibi bir wordpress sitesinde bulabileceğiniz tüm konularla ilgili geniş paylaşımlarda bulunulmuştur. Php scriptleri, php görsel eğitim setleri gibi php konularını ilgilendiren yüzlerce paylaşım sitede yayınlanmıştır. Yine seo hakkında püf noktalar, seo eğitim videoları ile doyurucu bilgileri kullanıcılarına sunmaktadır. Herkese teknoloji sloganı ile yola çıkan pcwebim.com sitesi tüm teknoloji severlerin buluşma noktası olacaktır.

Site Adresi: http://www.pcwebim.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir