Pelin Çift İle Gündem Ötesi Artı – TRT 1, 4 Aralık 2022 Pazar 01:15

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların yayın akışı sizlerle..,

TRT 1’de yayınlanan ekranların beğenilen haber programı Pelin Çift İle Gündem Ötesi Artı, 4 Aralık 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Pelin Çift İle Gündem Ötesi Artı programını saat 01:15’te TRT 1’de izleyebilirsiniz.

Bu program sadece TRT 1 kanalının yayın platformları üzerinden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal veya program yayını paylaşılmamaktadır.

Gündem Ötesi, rutinin dışına çıkıyor ve tüm merak edilenleri araştırıyor. Dinler tarihi, evrenin gizemi, küresel ısınma, komplo teorileri, astronomi, sağlıklı yaşam metotları ve alternatif tıp gibi birbirinden ilginç konuların araştırıldığı programda, dünyanın gizemli tarihinin izi sürülüyor.

Pelin Çift İle Gündem Ötesi Artı, TRT 1’de yayınlanan ve 4 Aralık 2022 Pazar günü saat 00:15’te başlayan Pelin Çift İle Gündem Ötesi isimli programdan sonra saat 01:15’te başlayacak.

Pelin Çift İle Gündem Ötesi Artı programının yayını, 01:45’te yayınlanan Yürek Çıkmazı isimli dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply