Percy Jackson and the Olympians 1.Bölüm izle

0

Bu yazcaımizde sizlere Percy Jackson and the Olympians 1.Bölüm izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Percy Jackson and the Olympians 1.Bölüm izle Tek Part Full İzle şeklinde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Percy Jackson and the Olympians 1.Bölüm izle  hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. DİSNEY PLUS vizyonunda büyük coşkula izlenen Percy Jackson and the Olympians dizisinin yeni kısmı 2023 Çarşamba akşamı saat 20.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde Leah Sava Jeffries ve Aryan Simhadri şeklinde sevilen oyuncularının yer almış olduğu Percy Jackson and the Olympians bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Percy Jackson and the Olympians 1.Bölüm izle

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Variety’nin haberine bakılırsa, “Percy Jackson and the Olympians” serisi resmi olarak Disney Plus tarafınca onaylandı. Yazcaar Rick Riordan’ın kitap serisinin dizi uyarlfakatsının ilk olarak Mayıs 2020’de gösterimcıdaki emeklerda olduğu bildirildi. Şu anda dizi için oyuncu seçimi ilaçm ediyor. Riordan ve Jon Steinberg, James Bobin’in yönetmiş olduğu pilot kısmı yazcaacak. Steinberg şu anda Disney’in 20th Television ile genel bir antak kalması altındayken, Bobin kısa süre ilkin Disney Plus’ın “Mysterious Benedict Society” dizisi ve “Dora and the Lost City of Gold” fbilimselni yönetti ve yürütücü yapımcılığını yapmış oldu.“Percy Jackson” romanlamış olurı ve dvakasısıyla dizisi, gök tanrısı Zeus’un ana yıldirımını çalmakla kabahatlamış olduğu ve yeni keşfedilen tabiatüstü güçlerini tarifaya başlamış olan 12 yaşlarındaki çağdaş yarı tanrının fantastik öyküsünü mevzu alıyor. Şimdi Percy onu bulmak ve Olympus’ta düzeyi sağlfakatk için ABD’yı baştan başa dolaşmak zorundadır.

Percy Jackson and the Olympians Dizi Mevzusu

Percy Jackson kitap serisi, “The Lightning Thief”, “The Sea of Monsters”, “The Titan’s Curse”, “The Battle of the Labyrinth” ve “The Last Olympian”dan oluşuyor. Riordan ek olarak “The Demigod Files” ve “The Demigod Diaries” adlı destek kitapları da gösteryazcaımdı. Hem “Lightning Thief”, hem de “Sea of Monsters” daha ilkin uzun metrajlı filmlere uyarlanmıştı. Logan Lerman, Jackson olarak rol aldı. İlki 2010’da, ikincisi 2013’te gösterime girdi. Filmler, dünya genelinde toplam 425 milyon doların üstünde kazcaanç elde etti.

Leave A Reply