Pişir De Görelim – TV8, 20 Kasım 2022 Pazar 13:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

TV8’de gösterilen vizyonun beğenilen eğlence programı Pişir De Görelim, 20 Kasım 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Pişir De Görelim programını saat 13:00’te TV8’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TV8 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Karşılıklı iki mutfakta yerlerini alan iki yarışmacı, Serhat Şef tarafınca verilen yemeği belirlenen sürede pişirmeye çalışacak, rakibinden daha leziz yiyecek meydana getiren şahıs, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programına katılmaya hak kazanacak.

Programın sunuculuğunu Tuğba Ülker üstlenirken, yiyecekleri puanlayarak kazananı belirleyecek şef ise 2020 MasterChef Türkiye birincisi Serhat Doğramacı oluyor.

Pişir De Görelim, TV8’de gösterilen ve 20 Kasım 2022 Pazar günü saat 10:00’da süregelen Gazete Magazin adlı programdan sonrasında saat 13:00’te başlamış olacak.

Pişir De Görelim programının yayını, 15:15’te gösterilen Tuzak adlı program başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply