Pişir De Görelim – TV8, 3 Aralık 2022 Cumartesi 15:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

TV8’de gösterilen vizyonun beğenilen eğlence programı Pişir De Görelim, 3 Aralık 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Pişir De Görelim programını saat 15:00’te TV8’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TV8 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Karşılıklı iki mutfakta yerlerini alan iki yarışmacı, Serhat Şef tarafınca verilen yemeği belirlenen sürede pişirmeye çalışacak, rakibinden daha leziz yiyecek meydana getiren şahıs, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programına katılmaya hak kazanacak.

Programın sunuculuğunu Tuğba Ülker üstlenirken, yiyecekleri puanlayarak kazananı belirleyecek şef ise 2020 MasterChef Türkiye birincisi Serhat Doğramacı oluyor.

Pişir De Görelim, TV8’de gösterilen ve 3 Aralık 2022 Cumartesi günü saat 12:45’te başlamış olan Canım Annem adlı programdan sonrasında saat 15:00’te başlamış olacak.

Pişir De Görelim programının yayını, 20:00’da gösterilen Masterchef Türkiye 2022 adlı eğlence programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply