Prometheus – Star TV, 19 Kasım 2022 Cumartesi 20:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

Yıldız TV’de gösterilen vizyonun beğenilen filmi Prometheus, 19 Kasım 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Prometheus programını saat 20:00’da Yıldız TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Star TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Yıl 2093… Bir grup araştırmacı, uzayın derinliklerinde gizli saklı bir göreve gönderilirler. Dünyadan binlerce ışık yılı uzaklıktaki gezegene indiklerinde, bir zamanlar burada medeniyetin var olduğuna dair bazı izler keşfederler. Araştırmaya devam ettikçe, izlerden oldukca daha fazlası, gerçek kanıtlar ortaya çıkmaya adım atar. Aralarından bazıları, bu gezegenin, insan ırkının geldiği yer bulunduğunu iddia etmektedirler. Sadece bir süre sonrasında, tatsız sürprizlerle karşılaşırlar. Bu gezegen, insan ırkını yok edecek güçte bir karanlığı barındırmaktadır.

Prometheus, Yıldız TV’de gösterilen ve 19 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 19:00’da süregelen Toprak ile Fidan isminde programdan sonrasında saat 20:00’da başlamış olacak.

Prometheus programının yayını, 22:30’da gösterilen Doğu Demirkol ile Alelade Show isminde eğlence programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply