Rent A Girlfriend 2. Sezon 11. Bölüm: Kazuya’s Promise! Yayın tarihi

0

Reklamcılık

Yaz 2022 Slate’i sona ererken, bir çok anime oldukca kısa sürede sonuca varmayı başardı. Rent A Girlfriend de en başından beri oldukca yol kat etti. Bu hafta, Rent A Girlfriend 2. Sürem 11. Bölüm’ün son çıkış zamanı belli oldu. Son bölüm, Kazuya ve Chizuru’nun birbirlerine verdiği günle ilgiliydi. Günün sonunda, hayallerindeki hayatları şekillendirmek için birbirlerine yardım etmeye de karar verdiler. İşte yeni bölüm hakkında bilmenizde fayda olacak her şey.

Yaklaşan hikayede Kazuya, Ruka ile son konuşmayı meydana getirecek. İkisinin kesinlikle beraber bir geleceği yok ve gerçeği açık tutmak istiyor. Bundan dolayı, uzun solukta ikisi için de zor bir konuşma olabilir.

Rent A Girlfriend 2. Sezon 11. Bölüm

Rent A Girlfriend 2. Sürem 11. Bölüm: Sırada Ne Olacak?

Rent a Girlfriend’in bir sonraki bölümünün adı “Guide and Girlfriend”. Bu bölüm daha oldukca Ruka’ya ve onun Kazuya ile alay etmenin acayip yollarına odaklanacak. Annesine belli bir halde davranmaması icap ettiğini söylemek için Kazuya’ya gelmek zorunda bulunduğunu görmek tuhaftı. Özrü kabul edilmiş olsa da, Kazuya bu soruların hiçbirine ilk etapta yanıt veremezdi. Bölümün geri kalanı Kazuya ve Chizuru’nun birbirleriyle kaliteli süre geçirmesine odaklandı.

Şimdi, Rent A Girlfriend 2. Sürem 11. Bölüm, Kazuya’nın kendisine verdiği sözü iyi mi tuttuğuna bir göz atacak. Kendi kendine, Chizuru’nun hayalini gerçekleştirmesine yardım edeceğini söylemiş oldu. Bunun yanında iyi bir eş olma görevini de yerine getirmelidir. İlişkisinin tüm parçalarını iyi mi dengelediğini görmek garip olacak.

Rent A Girlfriend 2. Sezon 11. Bölüm

Önceki Bölüm Özeti!

Rent A Girlfriend 2. Sürem 10. Bölüm başlığı “Ring and Girlfriend” idi. Bölüm Ruka’nın Kazuya’ya annesine davranış biçiminden utandığını söylemesiyle başladı. Kazuya, aydınlanmasının fazlasıyla kafi bulunduğunu söylemiş oldu. Bölüm ondan sonra Kazuya ve Chizuru’nun Tokyo Dome Şehri’ni ziyaret etmek için süre ayırmasına geçiyor. İkisi de Sumi’nin şehirde dolaştığını gördüler.

Sadece ikisi de onu görmezden gelmeyi ve onun yerine giyim mağazasını ziyaret etmeyi seçti. Onlar da oyun oynamak için atari salonuna gittiler. Burası, ikisinin de bir yapımcıyla tanıştığı yerdi. Bölümün sonunda Kazuya, Chizuru’nun tüm hayallerini gerçekleştirmesine yardım edeceğine kendi kendine yemin etti.

Rent A Girlfriend 2. Sezon 11. Bölüm

Rent A Girlfriend 2. Sürem 11. Bölüm: Çıkış Zamanı

Önümüzdeki iki gün içinde seyirciler rehber ve kız arkadaşı hakkında her şeyi öğrenecekler. Yazma zamanı itibariyle, bu gezinin yayınlanmasında herhangi bir ara verilmedi. Doğrusu bölüm 10 Eylül 2022’de çıkacak. Hayranlar animenin tüm bölümlerini yalnız Crunchyroll’un resmi sayfalarında yakalayabilecekler. Bundan dolayı, tüm güncellemelerini buradan almak için Anime Daily’ye göz atın.

Reklamcılık

Leave A Reply