Resmi Olarak Onaylandı! Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası!

0

Reklamcılık

Başlıklı manganın yayıncıları Salı günü Frieren Beyond Journey’s End Anime’yi duyurdu. Yapımcılar, yeni anime uyarlamasıyla ilgili öteki ayrıntılar mevzusunda oldukça sessizdi. Yapımcılar bile anime formatına fasulye dökmüyor. Hayranlar animenin uyarlama bilgileri için çaresiz kaldı. Sadece daha çok ilerlemeden ilkin, kaynak manga hakkında bilmenizde fayda olacak her şey burada!

Kanehito Yamada, animenin kaynak mangasını yazdı. Sadece manganın illüstratörü Tsukasa Abe’dir. Shogakukan, mangayı Weekly Shonen Sunday dergisinde seri hale getirdi. Orijinal yayını 28 Nisan 2022’de başladı. Sadece Viz Media, manganın İngilizce yayınlanmasının sorumluluğunu üstlendi. Yeni anime uyarlamasıyla ilgili daha çok güncelleme için aşağıdaki makaleyi okuyun!

Frieren Beyond Journey's End Anime

Frieren Beyond Journey’s End Anime: Resmi Olarak Onaylandı!

Frieren Beyond Journey’s End Anime için resmi onay Shogakukan’dan geldi. Sadece, yapımcılar başka siparişlerden ilkin hiçbir şeyi bozmamak için ellerinden geleni yaptılar. Dahası, yapımcılar bir tek Elf büyücünün görsel posterini ortaya çıkardılar. Büyücü elinde büyülü sopa tutuyor. Görsel posterin arka planı ay ve yıldızları ihtiva eder.

Animenin ekibi ve ekibi şeklinde daha çok informasyon yok. Yapımcılar, animenin tanıtım videosunun ortaya çıkmasından sonrasında detayları yayınlayacak şeklinde görünüyor. Ek olarak, manganın popülaritesini haklı çıkarmak için büyük bir stüdyonun anime üretimine adım attığına dair söylentiler var. Sadece resmi bilgiler ortaya çıktığında hepimiz tarafınca bilinecek.

Frieren Beyond Journey's End Anime

Animenin Mevzusu Ne Olacak?

Animenin hikayesi tamamen Frieren ile ilgili olacak. O bir elf büyücüsü ve neredeyse ölümsüz. Üstelik, en fena güçleri en iyi döneminde ortadan kaldırdı. Ek olarak, yoldaşlarıyla beraber memleketine döndü. Süre geçer ve Frieren’in yoldaşları ölmeye adım atar. En büyük acı, bunların elf büyücünün önünde ölmesidir.

Şimdi elf büyücü, yakında ölebilecek olan yoldaşlarının isteklerini yerine getirmeye karar verir. Ek olarak arkadaşlarının gereksinimlerini karşılamak için çıkmış olduğu yolculukta yeni dostlar edinir. Sadece yoldaşlarına giderken başka sorunlarla da karşılaşabilir. Fenalık hala orada mevcut. Güçlerini arkadaşlarına yönelik her türlü tehdidi ortadan kaldırmak için kullanmalıdır.

Frieren Beyond Journey's End Anime

Frieren Beyond Journey’s End Anime: Çıkış Zamanı

Frieren Beyond Journey’s End Anime çıkış tarihinin 2023’ün sonu olması planlanıyor. Sadece yapımcılar, animenin üretimi hemen hemen başlamadığı için bu tarihe herhangi bir fasulye dökmüyorlar. Doğrusu anime uyarlamasının çıkış zamanı hakkında doğrulanmış bir informasyon yok. Animelerin gelişiyle ilgili daha çok güncelleme için The Anime Daily’yi takip etmeye devam edin!

Reklamcılık

Leave A Reply