“Reversal Rush” Çıkış Tarihi ve Bilinmesi Gereken Daha Fazla Bilgi

0

Reklamcılık

Birkaç ay içinde, Kingdom’ın dördüncü sezonu sonlanmış oldu. Ve böylece, dördüncü sürem, sondan bundan önceki bölümün yayınlanmasını bekliyor. Kingdom 4. Sürem 23. Bölüm bu hafta çıkacak ve şimal ile cenup arasındaki savaşın neticelerini gösterecek. Son bölüm, Lord Changping’in patlayıcı bir halde gelişini görmüş oldu. Ve bu şekilde, tüm tablolar döndü. O halde sözü daha çok uzatmadan, bir sonraki bölüm hakkında bilmenizde fayda olacak her şey burada.

Gelecek bölümde, hayranlar sezonun iyi mi sona ereceğine dair bir düşünce edinecekler. Fakat dördüncü bölümün bizlere açık bir son vereceği kati. Bunun sebebi, hikayenin tüm Çin topraklarının birleşmesi hakkında olmasıdır.

Kingdom 4. Sezon 23. Bölüm

Kingdom 4. Sürem 23. Bölüm Sonrasında Ne Olacak?

Kingdom’ın bir sonraki bölümünün adı “Reversal Rush”. Bu bölüm, Lord Changping’in girişinin harp için ne yaptığına bir göz atmaya devam edecek. Ordunun ilk önceliği Yoo’yu kurtarmak olacak. Tehlikeden kurtulunca işler kaleyi ele geçirmeye döner. Dizinin son ikinci kısmı olan bu bölümle beraber birçok oyuncunun final yapması umut ediliyor. Öteki takımın da oldukça fazla takviyesi olduğundan soruşturma kolay olmayacak.

Kingdom 4. Sürem 23. Bölüm, Shin’in Yoo ile tekrardan bir araya gelmesiyle başlamış olacak. Bundan sonrasında, taraftarlar savaşın sonucunu görmeyi bekleyebilirler. Sadece tüm Çin topraklarının uzun ve can sıkan bir halde ele geçirilmesi olduğundan, 4. sürem tüm savaşların sonu olmayacaktı. Yarı final, sezonun devam etmesi için açık bir son bırakacaktı.

Kingdom 4. Sezon 23. Bölüm

Önceki Bölüm Özeti!

Kingdom 4. Sürem 22. Bölüm başlığı “Running For Your Lives” idi. Bölüm, Sei’nin Ryo Fui’ye bu muharebede bir tek her insanın eve gidebilmesi için savaştığını söylemesiyle adım atar. İstediği tek şey kimsenin kimseyi öldürmediği barışçıl bir dünyaydı. Diğer yanda Yoo ve Kou, krallıklarının üstüne düşen istiladan kaçmaya çalışıyorlardı. Onlar kaçarken, önlerinde yaşlı bir adam belirdi ve onlara yardım etmeyi teklif etti.

Sadece yaşlı adam, bir tek hepsini öldürmeye gelen bir hain olduğu ortaya çıktı. Bu tehlikeyi de atlattılar. Hemen sonra Yoo, kendini Han Roki’nin adamları tarafınca çevrili buldu. Bölüm, Lord Changping ve ordunun geri kalanının girişiyle sonlanmış oldu. Sonunda, yeni varış günü kurtardı ve hepimiz bunun savaşın yönünü iyi mi değiştireceğini dört gözle bekliyordu.

Kingdom 4. Sezon 23. Bölüm

Kingdom 4. Sürem 23. Bölüm: Çıkış Zamanı

Başlıktan da anlaşılacağı benzer biçimde, tablolar bu yarı finalde dönecek. Biz yazarken, bu bölümün yayınlanmasında duyurulan bir gecikme yok. Şu demek oluyor ki Kingdom 4. Sürem 23. Bölüm 11 Eylül 2022’de çıkacak. İzleyiciler animenin tüm bölümlerini bir tek Funimation’ın resmi sayfalarında yakalayabilirler. Bu yüzden, bununla ilgili tüm güncellemeler için Anime Daily’ye göz atın.

Reklamcılık

Leave A Reply