Rocky Port Olayının Arkasındaki Gerçek! •• Damga

0

Zamandaki boşluk esnasında, Trafalgar Yasası, sonunda Rocky Liman Vakası olarak malum büyük bir vakadan sorumluydu. Vaka esnasında orada bulunan Deniz Kaptanı Koby, sivillerin yaşamını kurtarmasıyla tanınıyor ve o zamandan beri bir kahraman olarak selamlanıyor, sadece ne olduğuna dair ayrıntılar hemen hemen bilinmiyor. Karasakal, Koby’nin yardımıyla Ochoku’yu (Wang Zhi) yendikten sonrasında şimdi Hachinosu’nun yeni patronu oldu. Ochoku önceki patrondu (Korsan Adası).

İlişkili: One Piece 1034. Bölüm: Spoiler, Nereden İzlenir ve Çıkış Zamanı

Wang Zhi, dünyamızda Avrupa, Güneydoğu Asya, Çin ve Japonya ile tabanca ticareti yapmasıyla tanınan gerçek dünyadaki bir Çinli korsanın adıdır. Wang Zhi’nin faaliyetleri ona bu bölgelerin her birinde saygınlık kazandırdı.

Peki, tam olarak ne oldu? Karasakal Korsanları’nın şu anda Korsan Adası’nda yaşamış olduğu gerçeği ışığında, Kayalık Limanın orada olamayacağını varsaymak benim için güvenli. Başka bir yerde olma ihtimali yüksek. Law şu anda belirsiz bir amaç için bir hastalık yaratıyor (Marine’ye verdiği yüz korsan kalbiyle bağlantılı olabilir yada Doflamingo’nun Kaido ile olan yeraltı anlaşmasını bozmaya çalışıyor olabilir).

Rocky Port’un mahalli halkın yanı sıra bazı korsanların günlük tecim ve tabanca alım satımı için kullandığı iyi malum bir tecim limanı olması mümkündür. Wang Zhi’nin hem limanın hem de Korsan Adasının sahibi olması mümkündür. Drake’in Koby’ye Orochi ile CP0 tabanca ticareti gördüğünü söylediği şeklinde, Koby’nin de devam eden yasadışı tabanca ticaretini araştırmak için SWORD adına orada olması mümkündür.

Bu yüzden, Law, Wang Zhi’yi ve yüz tecim korsan ortağını Kayalık Liman’da kendisine saldırmaları için kandırabilir ve bu da Koby’nin çevredeki bölgede yaşayan vatandaşların tahliyesine yardım etmesi ihtiyaç duyulan bir durumla sonuçlanabilir. liman. Kanun, o limanın çevresinde bulunan 100 meşhur korsan kalbinin hepsini kazanmıştır. Koby’nin bu dövüşte bir rol oynaması ihtimaller içinde (Law ve Koby, Wang Zhi ve çetesine karşı). Wang Zhi, insan gücü ve ittifakının eksikliği sebebiyle savaşamıyor, bu yüzden kaçmaya çalışıyor ve o sırada ana üssü olarak hizmet veren Korsan Adasında saklanıyor. Karasakal, Wangzhi’nin şu anda saygıdeğer aşamasında bulunduğunu belirlemenin bir yolunu buldu ve netice olarak, en iyi yapmış olduğu şeyle meşgul, kısaca insanlara en zayıf oldukları anda istila etmek. Karasakal şu ​​anda Korsan Adasından görevli kişidir.

Tavsiye edilen: One Piece Japonya’da Niçin Bu Kadar Popüler? Serinin Arkasındaki Niçin

Koby’nin bu vakada iyi mi bir rol oynadığını hemen hemen tam olarak bilmiyoruz; mesela, yalnız gereksinim duyan sivillere yardım mı etti, yoksa Wang Zhi’yi Korsan Adasına kadar takip mi etti? Bu yüzden, Koby’nin Korsan Adası’nda Wang Zhi ile tanışmış olması mümkündür, bu da Karasakal’ın Wang Zhi’yi takip etmesine ve yenmesine destek olmuştur.

*Heydude1001’den Konsept

Leave A Reply