rüyada ayak görmek ne anlama gelir

0

AYAK

İyi amele, zenginliğin devamına, güzel ayak görmek, sabırlı olmaya ve sabrın sonucunda din ve dünya güzelliğine ulaşmaya işaret eder. Ayakta görülen kıl borca gireceğinize, güzellik ise geçim rahatlığına işaret eder. Ayağın kesilmesi, zarara uğramaya, ayak parmakları ev halkına, kemikleri geçim sıkıntısına, ayak kayması, kazancınızın boşuna harcanmasına işaret eder. Sakat ayak görmek sorun ve fena habere, kıllı ayak, suçlanmaya, ayak kesmek, ödül almaya, kız ayağı iş yerindeki başarıya, hanım ayağı yaşam zorluğuna, ayak yıkamak, kar etmeye işaret eder. Kendi ayağınızı görmek, canınızın oldukca sıkılacağı bir sorun geçireceğinize işaret eder. Rüyada temiz ayak görmek sıkıntıdan kurtulmaya işaret eder. Kirli ayak ise oldukca sorun çekmeye işaret eder. Ayak kemiği görmek rüya sahibinin geçim sıkıntısı çekmesine işaret eder. İkiden fazla ayağı bulunduğunu görmek kazancının artmasına işaret eder. Günah işleyen bir kimsenin güzel bir ayağı bulunduğunu görmesi tövbe etmesine işaret eder. Ayak güzelliği din güzelliği ile de tabir olunur. Ayağının kesildiğini gören kişinin malı elinden gider. Danyal ( A. S) gore; ayağı kırılmış yada kesilmiş olarak gören kişinin malı gider veyahut anne, babasından biri ölür. İki ayının birden kesilmesi kişinin yolculuğa çıkacağına işaret eder. Ayaklarını demirden yada bakırdan bulunduğunu gören kişinin ömrü ve kazancı bolca olur. Ayaklarının camdan veyahut oldukca acele kırılan bir maddeden bulunduğunu gören kişinin ömrü ve parası azca olur. Ayaklarının bağlandığını görmek kişiyi tanıyor ise, ondan iyilik görmeye işaret eder. Ayağını bir ağaca bağlanmış gören şahıs iyilik ve hayır ile karşılaşır. Ayağının aksadığını gören şahıs evlenmek ister. Ayağının ağrıdığını gören şahıs sebebini bilmediği bir vakadan dolayı zarara uğrar. Cabir’ul Magribi’ ye gore ayaklarını kuş ayağı şeklinde görmek hayırdır. İçki, yaşam, emek harcama, mal, kuvvet, seyahat şeklinde kavramlar ile tabir olunur. Ayaklarını şişmiş görmek ve acı sezmek, ömrünün ve malının çoğalmasına işaret eder. Ibni Sirin’e gore; ayak, insanoğlunun dünyada yapmış olduğu işler ile yorumlanır.

Rüyada Ayak Görmek

Rüyada ayak görmek ne anlama gelir, rüyada ayak görmek ile ilgili yorumlar ve rüyada ayak görmek ile ilgili tabirler.

Rüyada ayak görmek, hayra yorulmaktadır. Rüyada ayak görmek rüya sahibinin iyi bir ameli bulunduğunu göstermektedir. Bu sebeple refah dolu bir hayata haiz olduğuna ve ibadetlerini doğru bir halde yapmasına işaret eder. Rüyada ayak gören kişinin ahirette de mutlu olacağıma inanmasına, işlediği sevapların Tanrı katında oldukca kıymetli olmasına ve kişinin haram olan her şeyden uzak durmasına işarettir. Ayak görmek maddi durumun iyiye gitmesine, yaşam boyu maddi sorun çekmemeye, ekonomik açıdan özgür olmaya ve iyi amellere delalet eder.

Rüyada Sakat Ayak Görmek

Rüyada sakat ayak görmek hayra yorulan bir rüya değildir.  Rüyada ayak gören şahıs büyük bir üzüntü yaşar, kısa sürecek bir hastalığa yakalanır, işleri bozulur ve muhtaç duruma düşer, ruhsal olarak sıkıntılar yaşar ve üzücü haberler alır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Kıllı Ayak Görmek

Rüyada kıllı ayak görmek kişinin işlerinin hayırlı sonuçlara dönüşmesine işaret eder. Rüyada görülen kıllı ayak rüya sahibinin daha ilkin suçlu durumda olduğu bir vakadan aklanmasına, uzun süreden beri beklediği güzel haber almasına ve mutlu olmasına işarettir

Rüyada Ayak Kestiğini Görmek

Rüyada ayak kesildiğini görmek yada kesik bir ayak görmek kişinin yapmış olduğu çalışmalardan dolayı kısa bir süre içinde ödüllendirilmesine, işlerinde başarıya ve bu başarısı, emek harcamaları sebebiyle çevresindeki kişilerden büyük bir ödül alarak kutlama edilmeye işaret eder.

Rüyada Hanım Ayağı Görmek

Rüyada hanım ayağı görmek rüya sahibinin yaşamı süresince birçok sınavdan geçmek zorunda kalmasına ve bu sınavlar ile hayatta kalma savaşı vermesine işaret eder. Rüyada ayak görmek hanım ayağı görmek kişinin hayatında birçok problem yaşamasına ve bu problemler ile tek başına çabalamaya çalışmasına delalettir.

Rüyada Ayak Yıkadığını Görmek

Rüyada ayak yıkamak kişinin yapacağı işlerde kazanacağı yüksek oranda kazanca işarettir. Rüyada ayak yıkadığını görmek yada kendi ayağının yıkandığını görmek hayırlı bir halde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin tüm işlerde kar sağladığına işaret eder.

Rüyada Temiz Ayak Görmek

Rüyada görülen temiz ayak kişinin tüm dertlerinden ve sıkıntılarından kurtulmasına işaret eder. Rüyada ayak görmek rüyada temiz ayak görmek kişinin yeni bir hayata başlamasına, tertemiz bir sayfa açmasına delalettir. Şahıs kendi ayağını temiz bir halde gördüyse eğer bu rüya hayra yorulur.

Rüyada Güzel Ayak Görmek

Şahıs rüyasında kendi ayağının güzelleştiğini görürse eğer hayırlı bir rüyadır. Rüyada güzel ayak görmek rüyayı gören şahıs günahkâr birisi ise ve rüyasında   ayağının güzelleştiğini gördüyse bu rüya o şahıs için ileti niteliğindedir. Kişinin artık tövbe etmesi gerektiğine ve haram şeylerden uzak durması gerektiğine işaret eder. Ek olarak ayağının güzel bulunduğunu gören şahıs için amelinin de güzel olduğu söylenmektedir.

Rüyada Kırık Ayak Görmek

Rüyada kırık ayak görmek pek hayırlı bir rüya değildir. Rüyada kırılan yada kesilen ayak görmek rüya sahibinin borçlanmasına, fena vakalar yaşamasına, büyük bir acı yaşamasına ve kişinin yakın süre içinde ölme ihtimali olduğuna işaret eder.

Rüyada Aksayan Ayak Görmek

Rüyada aksayan ayak görmek rüya sahibi için kısmet olarak yorumlanmaktadır. Eğer rüyayı gören şahıs bekar ise evlenmek istediğine ve karşısına birçok talip çıkmasına işarettir. Ek olarak rüyada aksayan ayak görmek kişinin mutlu bir yuva oluşturmak istediğine de yorulur.

Rüyada Birden Fazla Ayak Görmek

Rüyada birden fazla ayak görmek hayırlı bir rüyadır. İyiliğe ve güzel haberler almaya yorulur. Şahıs rüyasında birden fazla ayağının bulunduğunu gördüyse eğer kısa sürede kısa bir yolculuğa çıkmasına işarettir. Rüya sahibi eğer yoksul ise varlıklı olmasına, hasta ise sağlığına kavuşmasına delalet eder. Ek olarak kişinin uzun süreden beri beklediği güzel haberi almasına da yorulmaktadır.

Rüyada Kendi Ayağını Görmek

Rüyada kendi ayağını görmek kişinin kısa sürede problemler yaşamasına, bu problemler sebebiyle canının sıkılmasına ve doğru düşünmeyerek mantıksız karar vereceği döneme girmesine işaret eder. Rüyada ayak görmek rüyada kendi ayağını görmek yapılacak yolculuklara, hastaların iyileşmesine ve fakirlerin zenginleşmesine delalettir. Kendi ayağını güzel görmek güzel amele, çirkin görmek ise çirkin amele haiz olduğunuzun işaretidir.

Rüyada Ayak Tırnağı Görmek

Rüyada ayak tırnağı görmek             rüya sahibinin çeşitli hastalıklar geçirmesine, sıhhatli beslenmeye ve ailesine süre ayırmasına işaret eder. Ek olarak kişinin fena alışkanlıklarını bırakması gerektiğine de delalet eder.

Rüyada Ayak Parmağı Görmek

Rüyada ayak parmağı görmek rüyayı gören kimsenin işlerinin yoluna girmesine ve iş hayatındaki sıkıntıların en kısa zamanda ortadan kalkmasına işaret eder.

Rüyada Ayak Öptüğünü Görmek

Rüyada ayak öptüğünü görmek rüya sahibinin ağır ve sıkıntılı şartlar altında çalışmasına ve kısıtlayan, zorlayan bir ilişkiye başlayıp sıkıntılı bir yaşam sürmesine işarettir

Rüyada Ayak Öptürdüğünü Görmek

Rüyada ayak öptürdüğünü görmek rüyayı gören kişinin hayırlı ve bolca kazanç elde edeceği işe girmesine, hayatında bolluk ve bolluk olmasına ve eğer bir sıkıntısı var ise son bulmasına rahata kavuşmasına işaret eder.

Rüyada Ayak Tabanı Görmek

Rüyada ayak tabanı görmek rüya sahibinin oldukca başarı göstermiş olmasına ve haber beklediği iş yerinden hayırlı ve güzel haberler almasına delalet eder.

Rüyada Ayak Şiştiğini Görmek

Rüyada ayak şiştiğini görmek rüyayı gören kimsenin planlamakta olduğu yolculuğun kendisi için iyi netice vermeyeceğine işaret eder. Şahıs için en hayırlısı düşündüğü bu yolculuğa çıkmamak olacaktır.

Rüyada Ayak Topuğu Görmek

Rüyada ayak topuğu görmek rüyayı gören şahıs eğer bekar ise kısa sürede karşısına çıkan hayırlı ve güzel bir kısmet ile tanışıp evlenmesine işaret eder.

Rüyada Ayak İzi Görmek

Rüyada ayak izi görmek rüya sahibinin eğitim hayatında yada iş hayatında kendisine devamlı örnek alacağı bir kişinin varlığına işaret eder. Rüyada ayak görmek rüyada ayak izi görmek rüyayı gören kimsenin yaşamının ileriki zamanlarında etrafındaki insanoğlu tarafınca saygı duyulan bir kimse olmasına işaret eder.

Leave A Reply