Rüyada Basamak Görmek

0

Rüyada basamak mühim bir dönüm noktasıdır. Rüyada basamak görmek rüyayı kabul eden ferdin uzun süreden beri yapmak istediği girişimleri ve üstüne almak istediği projeleri çözmeye daha azca yaklaştığına ve bu sayede büyük işler başaracağına işarettir. Ek olarak iş hayatında yürütülen işlerin aslı astarı olmayan ve sahtekarlıkla yapıldığı ortaya çıkıyor.

Rüyada Merdiven Çıkmak

Rüyada merdiven çıkmak merdiven görmek ile aynıdır. Şu demek oluyor ki rüya sahibinin hayalini kurduğu şeylere en kısa sürede ve zorluk çekmeden kavuşacağına oldukca hayırlı işler yapacağına ve büyük başarılara imza atacağına vurgu yapılır. Rüyada merdiven çıkmak rüyayı kabul eden kişinin iş hayatında tırmanmak için lüzumlu kabiliyet ve becerilere haiz olduğuna ve günü ulaştığında mükemmel ir iş çıkaracağına delalettir. u yeteneklerin her irini kullanarak kendinizi yüksek pozisyonlara yerleştirin.

Rüyada Merdivenden İnmek

Rüyada merdivenden inen kişinin aile hayatında ve toplumsal hayatında büyük engellerle karşılaşacağına ve orta yolu ulaşarak sorunları kolaylıkla çözeceğine ve her insanın gönlünü alacağına yorumlanır. Rüyada merdiven çıkmak kişinin egoist bir tavır içinde olacağına ve çevredeki her insana mesafeli olacağına işarettir. Rüyayı gören şahıs rüyasında merdivenden indiğini görürse kişinin oldukca para kaybedeceğine işarettir.

Rüyada Altın Basamak Görmek

Rüyada basamak görmek ve altın olması yapılacak işlerle büyük bir servet kazanacağınıza ailede devamlı bolluk ve bereketin olacağına delalettir .

Rüyada Merdivende Oturmak

Rüyada rüya görmek yapmak istediğini kısa ir süre yapmakta zorlanır kısacası ir şanssızlık süreci olur fakat sonrasında iyi şans gelir.

Rüyada Merdivende Adım Atmak

Rüyada bir adım düşen kişinin meslek hayatında aşına gelecek azı problemler sebebiyle tüm parasını kaybedeceğine delalettir.

Rüyada Merdivenden Atladığını Görmek

Rüyada merdivenden atladığını görmek kişinin haksız yere küfürlü laflara maruz kalacağına işarettir. Rüyada sahneden atladığınızı görmek rüya sahibinin yas sürecinin peşinden yeni ir alınyazısı kapısının açılacağına delalettir.
Rüyada adım görmek ferdin büyük engellerle karşılaşacağına işarettir. Rüyada sahne görmek kişinin eğitim hayatında çeşitli sorunlarla karşılaşacağına işarettir.

Rüyada Taş Basamak Görmek

Rüyada basamak görmek hayalperestin meslek hayatında arkasını kollayan ir kişinin varlığına işarettir. Rüyayı gören şahıs rüyasında taş ir adım görürse u kişinin içsel ir maddi sıkıntıya düşeceğine işarettir.

Rüyada Merdiven Hızla Çıktığını Görmek

Rüyada bir sahibinin merdivenden hızla çıktığını görmek ferdin iş hayatında ilerlemek için oldukca emek vermesi gerektiğine işarettir. Rüyada merdiven çıktığını görmek ailenizle ir oldukca mesele yaşayacağınıza delalettir.
Rüyada merdivende oturduğunu görmek. Rüyayı gören şahıs rüyasında merdivende oturduğunu görürse kişinin şansının geri döneceğine delalet eder.

Rüyada Merdivenden Düşmek

Rüyada merdivenden düşmek kişinin iş hayatında çeşitli sorunlarla karşılaşacağına ve maddi sıkıntılarla karşılaşacağına delalettir. Rüyada merdivenden düştüğünü görmek rüya sahibinin ev yaşamının devamlı sorunsuz olacağına delalettir.
Rüyada merdivenleri yıkarken görmek. Rüyayı gören kişinin rüyasında merdivenleri yıktığını görmesi kişinin meslek hayatında hak etmiş olduğu yere gelemeyeceğine işarettir.

Rüyada Merdivenden İnip Çıkmak

Rüyada sayı sayan birini görmek kişinin sorunsuz bir evlilik yaşayacağına işarettir. Rüyada adım saydığını görmek rüyayı gören kişinin stresli günler geçireceğine ve zorlukları tek aşına aşacağına delalettir. Rüyada merdiven inip çıkmak o şahıs iş sahibi ise iş hayatında birçok engelle karşı karşıya olduğuna delalettir.

Rüyada Merdivende Oturduğunu Görmek

Rüyada merdivende oturduğunuzu görmek şansınızın kısa sürede geri döneceğine işarettir. Sahneden inmek yakın gelecekte ir seviye getirecek; Merdivende oturmak şansın ir süre daha kapalı kalacağına işarettir.
Basamaklarda başkalarının da altında bulunduğunu kabul eden bir insan toplumda iyi ir yere haizdir. İstifa etmeyi kabul edenler ir fırsatı kaçırabilir ve zor ir durumda kalabilirler. Düşen insanoğlu işlerini yada gelirlerini kaybederler.
Rüyada merdiven çıkmak yada merdiven çıkmak iş ve ev hayatınızda çeşitli engellerle karşılaşacağınıza sadece unları oldukca kısa sürede aşacağınıza delalettir. Sizi basamaklarda otururken görmek şansınızın ve şansınızın kısa ir süreliğine geri döndüğü anlamına gelir.

Merdivenden Çıkınca Mescitte Varmak

Rüyada basamak görmek heyecana dünyaya ve geleceğe bir vesileye işaret eder. Kimi zaman basamaklar duraklara kimi zaman de yolcuların olacağı alana çıkıyor. Kişinin göndermiş olduğu yer mescit sulak alan yeşil ağaçlar ve mis kokulu ir yer ise şahıs önceki halinden İslam’a sarılarak tövbe yiyerek ve mağfiret dileyerek döner.

Rüyada Merdivenin Taştan Yapılmış Olması

Rüyada merdivenin ayaklarının taştan yapılmış olması kalınca sertliği ile beraber yüksekliğe delalet eder. Tahta ise nifak ve kirli yüksekliktir. Altından yapılmışsa rüya hali zenginlik ve bolluğa ulaşacaktır. Yürüyüş gümüş ise o şahıs her yürüyüşten ir onur puanı alır. Bakır yada bakır var ise dünyanın sonu tırnaklardır.

Leave A Reply