Rüyada Ceylan Görmek Ne demek

0

Rüyada ceylan görmek bir haber alınacağına ve bu haberin mühim bir haber olacağına delalettir. Rüyadaki ceylan güzel çocuk, güzel hanım ve yakışıklı adama yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bekar olması halinde alacağı güzel haber aşk hayatıyla ilgili olabilir. Evli ise evlilik hayatıyla ilgili güzel ve mutlu bir haber alacağına yorumlanır. Ceylanı rüyada görmek nişan, evlilik ve ortaklık şeklinde güzel haberlere işarettir.
Rüyada ceylan gören kişinin bir yakını ile münakaşa şeklinde bir durum söz mevzusu olabilir. Bu münakaşa esnasında rüya sahibi karşısındaki kişiyi suçlayıp sonrasında pişmanlık duyarak ondan özür dileyeceği şeklinde yorumlanır.
Eğer rüyada görülen ceylan ela gözlü ise kişinin giriştiği bir ticarette, evlilikte yada herhangi bir işte başarıyı elde edeceğine yorumlanır. Boynuzlu bir ceylan ise asla umulmadık aniden alınacak güzel haber ve çevredeki düşmanları alt etmeyi işaret eder. Boynuzlu ceylan bir mirasın da habercisi olabilir.

Rüyada Ceylan Avlamak

Rüyada ceylan avladığını gören şahıs gelecek mutlu günlere yeni bir başlangıç meydana getirecek anlamına gelir. Rüyasında avladığı ceylanın etini yiyen kişinin hayatında sıkıntılar yaşayacağına işaret eder.
Rüyada ceylan vurmak iyi niyetli olmayan bir kadının ağına düşmek şeklinde yorumlanır. Ceylanın bir ormanda gezdiğini görmek fena sonla biten yada karşılığı olmayan platonik bir aşka delalet eder.
Rüyada ceylanın avcılar tarafınca avlandığını görmek rüya sahibinin bir yakınının ağır bir hastalık geçireceğini işaret eder. Bir ceylanı öldürdüğünü gören kimse kederli bir dönem yaşayacaktır ve bu kederli devrin sorumlusu bir hanımdır. Koşan bir ceylan görmek zor bir aşk hayatıyla yorumlanır.

Rüyada Ceylan Sürüsü Görmek

Rüyada ceylan sürüsü görmek kişinin yeni bir işe girişeceğine delalettir. Ceylan sürüsünden bir ceylan yakalamak bekar şahıs için varlıklı ve zengin bir şahıs ile evliliğe yorumlanır.
Bir başka yoruma bakılırsa rüyada ceylan görmek rüya sahibinin ani bir halde evlenmeyi düşünmediği biriyle evleneceğine delalet eder.
Rüya yorumu yapanlardan Cafer-i Sadık rüyada görülen ceylanın dört anlama geldiğini savunmuştur. Kişinin eşi, yardımcısı, evladı yada bir bayan yüzünden bir çıkar ilişkisine yorumlanır. Kirmani ise rüyada ceylan tutmayı güzel ve çalışkan bir destek yada hizmetçiye yorumlamıştır.
Rüyada ceylan görmek çoğu zaman sevgiliye işaret eder. Ceylan kestiğini gören bekar adam ise güzel bir hanımefendi, hanım ise yakışıklı bir adam ile yaşamını birleştirebilir. Ceylanın derisini yüzdüğünü gören kişinin bir kimse ile zina şeklinde büyük bir günah işleyeceğine yorumlanır.

Rüyada Ceylan Eti Yiyecek

Rüyada ceylan eti yediğini gören kimse hayatındaki güzel bir bayan vasıtasıyla maddi kazanç elde edip mal sahibi olacaktır. Ceylan yavrusunu görmek çocukla yorumlanır ve gören kişinin çocuk sahibi olacağına işaret edilir. Kişinin ceylanı rüyasında canlı olarak görmesi güzel yada yakışıklı ve maddi anlamda varlıklı biriyle evleneceği şeklinde yorumlanır.

Leave A Reply