Rüyada Çiçekçi Görmek

0

Genel olarak Rüyada çiçek satışı meydana getiren çiçekçi dükkanı görmek kaza ve kadere razı olan olgun bir Müslümana işaret etmektedir. Güzel kokulu otlar satan kişinin görülmesi de aynı şekilde tabir edilmektedir. Özetlemek gerekirse rüyada çiçekçi dükkanı görmek rüya sahibinin neşeli bir haber alacağı anlamına gelir. Ek olarak birinin gönlünü alacağı anlama gelir. Dindar birinin rüyada çiçekçi görmesi, çevresindeki insanlara tembih edeceğine alamettir. Ek olarak halkın onun sözlerinden faydalanacağına işarettir. Herhangi bir dinî kaygı tanımayan ahlâksız bir kimsenin rüyada çiçekçi görmesi, üzüntü ve kedere işarettir.


Rüyada çiçekçi görmek, nimet ve menfaate işarettir. Güzel kokulu ve içinde renk renk çiçekler bulunan çiçekçi dükkanı, nimet ve menfaatin oldukça olmasına işarettir. Rüyada çiçekçi bununla birlikte, farlı şahıs ve yerlerden hayır, yarar ve çıkar elde etmeye alamettir. Heybetli çiçekçi dükkanı ise kolaylıkla ve zahmet çekmeden elde edilmiş mal ve rızka işarettir.


Rüyada Çiçekçiye Gitmek

Rüya sahibinin rüyasında çiçekçi dükkanına gittiğini görmesi güzellik ve mutluluk anlamına gelir. Çiçekçi görmek yakın bir zamanda karşısına çıkacak hayırlı bir kısmettir. Rüyada çiçekçiye gittiğini görmek, kişinin tinsel ve maddi anlamda çekmiş olduğu sıkıntıların sona ereceğine işaret eder.


Rüyada Çiçekçiden Çiçek Almak

En neşeli, ek olarak kişinin mutlu olacağı rüyalardan biridir ve rüyayı gören kişinin kısa sürede hayır ve mutlulukla karşılaşacağı anlamına gelmektedir. Rüyada çiçekçiden çiçek alan kişinin neşeli bir haber alacağı, dileğinin tek tek gerçekleşeceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Çiçekçi Dükkânına Girmek

Rüyada vitrininde buket, çelenk, gül, lale benzeri çiçekler bulunan ve bu tarz şeyleri almak için çiçekçi dükkanına girmek Kişinin malı, dünyalığı, eşi ve çocuklarına işarettir. Güzel görünümlü çiçekçi dükkânına girmek mutlu bir yaşam süreceğiniz anlama gelir.

Leave A Reply