Rüyada Diş Dökülmesi

0

Rüyada Diş dökülmesi, yaşamın yeni tatlarını almaya işaret eder. Rüyada kendi dişlerinizin döküldüğünü görmek, sıkıntıların biteceğine yorumlanır. Rüyada diş dökülmesi gören şahıs hastaysa hastalıktan kurtulacağına delalet eder.

Dişlerin tamamının döküldüğünü ve onları avucuna aldığını gören şahıs tüm dişleri dökülünceye kadar uzun bir yaşam yaşar ve aile nüfusu çoğalır. Dişlerinden birisinin döküldüğünü görmek, akrabalarından birisinin gurbete gitmesine yorumlanır.

Üst dişlerinin dökülmesi, gelecek mal ve paraya işaret eder. Borçlu birinin dişlerinin döküldüğünü görmesi, borcunu ödemesine yorumlanır. Gene rüyada tek dişini döküldüğünü görmek, bir hiç kimseye olan borcunu ödemeye yada borçlarını bir defada ödemeye işarettir.

Ön dişlerin ağrılı bir halde yada kan akarak yada etiyle beraber düştüğünü görmek kişinin istediği işin iptaline ve bozulmasına delalet eder. Bazı tabirciler rüyada diş dökülmesi görmeyi, borçların ödenmesine yorumlamışlar. Rüyada dişlerin dökülmesi, seçim yapmanız ihtiyaç duyulan bir probleminin olduğuna da yorumlanır.

Leave A Reply