Sabahın Sultanı Seda Sayan – Star TV, 1 Aralık 2022 Perşembe 10:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Sabahın Sultanı Seda Sayan – Yıldız TV, 1 Aralık 2022 Perşembe 10:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Yıldız TV’de gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Sabahın Sultanı Seda Sayan, 1 Aralık 2022 Perşembe günü ekrana geliyor. Sabahın Sultanı Seda Sayan programını saat 10:00’da Yıldız TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Star TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Türkiye’nin en güvenilir adı, aslı sözü bir, 7’den 70’e her insanın sevgilisi Seda Sayan, bomba benzer biçimde dönüyor! Sabahın Sultanı, gene derdi olanların elinden tutuyor.

Bu yaşam programı, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Sabahın Sultanı Seda Sayan, Yıldız TV’de gösterilen ve 1 Aralık 2022 Perşembe günü saat 09:00’da süregelen Halit Yerebakan’la Hekim Geldi isminde programdan sonrasında saat 10:00’da başlamış olacak.

Sabahın Sultanı Seda Sayan programının yayını, 13:00’te gösterilen Serap Paköz ile Gerçeğin Ardında isminde yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply