Sabahın Sultanı Seda Sayan – Star TV, 25 Ocak 2023 Çarşamba 09:30

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

Yıldız TV’de gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Sabahın Sultanı Seda Sayan, 25 Ocak 2023 Çarşamba günü ekrana geliyor. Sabahın Sultanı Seda Sayan programını saat 09:30’da Yıldız TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Star TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Türkiye’nin en güvenilir adı, aslı sözü bir, 7’den 70’e her insanın sevgilisi Seda Sayan, bomba şeklinde dönüyor! Sabahın Sultanı, gene derdi olanların elinden tutuyor.

Sabahın Sultanı Seda Sayan, Yıldız TV’de gösterilen ve 25 Ocak 2023 Çarşamba günü saat 07:00’de süregelen Mesut Yar ile Bugün adlı programdan sonrasında saat 09:30’da başlamış olacak.

Sabahın Sultanı Seda Sayan programının yayını, 13:00’te gösterilen Serap Paköz ile Gerçeğin Ardında adlı yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply