Şafak Ve Dünya Çetesi! Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası!

0

Reklamcılık

Reality Quest Bölüm 54, World Gang’ın yıkılması üstüne bahse girecek. Önceki, Dawn’ın arkadaşı Sehee’ye giden yolu açtı. Sadece, önceki bölümde yeni bir çete hakkında data sahibi oldu. Düşmanlarıyla savaşmak için balta kullanan Dünya çetesiydi. Dawn son kez sevgilisiyle kaçmayı başardı. Fakat çete onu ikinci kez bağışlamayacak.

Bir sonraki bölüm World Gang’ın sonuna şahit olacak. Seshee, büyükannesinin yaralanmasına hoşgörme göstermeyecektir. Üstelik dünya çetesi üyeleri, büyükannesinden ve ondan yasadışı bir halde para istiyorlar. Bu yüzden Seshee de Dawn ile toplantıya katılacağı için oldukca daha çok sertlik olacak. Ek olarak toplantıya katılan yönetim kurulu üyeleri de onlara katılabilir. Bir sonraki bölümle ilgili daha çok data için aşağıdaki makaleyi okuyun!

Reality Quest Bölüm 54

Reality Quest Bölüm 54: İçinde Ne Olacak?

Reality Quest Bölüm 54’te World Gang’ın geleceği karanlık görünüyor. Ek olarak, Dawn için öldürme koşusunda olabilirler. Fakat Seshee’nin büyükannesine karşı işledikleri iğrenç kabahat {hiç de} kabul edilebilir değildi. Ek olarak, kabahat kategorisine giren parayı yasa dışı olarak istiyorlardı. Bu yüzden, bir sonraki bölümde sıkıntılı bir savaşım olacak.

Sadece Dünya Çetesi üyeleri saf kişiler değildir. Aynı anda iki kişiyle savaşabilecek kadar güçlüler. World Gang üyesiyle önceki kavga {hiç de} kolay değildi. Dahası, üye Dawn’la savaşmak için bir balta çıkardığında Dawn o yerden kaçmak mecburiyetinde bırakıldı. Yeni vazife çeteyi bitirmek, bu yüzden Dawn hepimiz için bitirmek için devreye girmeli.

Reality Quest Bölüm 54

Önceki Bölüme Bir Bakış!

Reality Quest’in 53. kısmı, bilardo kulübündeki kavgayla başladı. Dawn, bir kız öğrenciye yaramazlık icra eden bir kulüp veletini tutuyordu. Dawn onu durdurduğunda, öteki müttefikleri onu korumak için öne çıktı. Sadece, Dawn hepsiyle savaşmayı başardı. Sadece içlerinden birinin Dünya Çetesi üyesi olduğu ortaya çıktı ve Dawn’la savaşmak için bir balta çıkardı.

Şafak fırsatı değerlendirdi ve kızla beraber vaka yerinden firar etti. Fakat Dawn, evine giderken yanından ayrılırken o kızın adını hatırlayamadı. O kız onu baştan çıkarıcı bir halde, bir dahaki sefere adını hatırlamazsa Dawn’ı yeneceği mevzusunda uyardı. Ansızın Dawn, arkasında duran Seshee ile karşılaştı. İkisi de Seshee’nin büyükannesine yürüdüler fakat orada kaosa yol açan birinin adının Dünya Çetesi bulunduğunu gördüler.

Reality Quest Bölüm 54

Reality Quest Bölüm 54: Çıkış Zamanı

Reality Quest Bölüm 54, 26 Eylül 2022’de her insana açık olacak. Sadece, manhwa’nın onaylanmış çıkışı hakkında kati bir data yok. Manhwa’nın geçmişte de gecikmelerle karşı karşıya kalmış olduğu için zamanında yayınlanmama ihtimali var. Anime Daily ekibi sizi bu bölümle ilgili bilgilendirecek. O zamana kadar sayfamızdan daha çok makaleye göz atın!

Reklamcılık

Leave A Reply