Sahte Kabadayı – Show TV, 21 Eylül 2022 Çarşamba 23:30

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Düzmece Kabadayı – Show TV, 21 Eylül 2022 Çarşamba 23:30 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen filmi Düzmece Kabadayı, 21 Eylül 2022 Çarşamba günü ekrana geliyor. Düzmece Kabadayı programını saat 23:30’da Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Kemal, pişmaniye satarak geçimini elde eden saf bir delikanlıdır. Bigün babasının meşhur bir kabadayı bulunduğunu öğrenir. O andan itibaren de yaşamı tamamen değişmiş olur. Bir karıncayı bile incitmekten korkan Kemal, birden kendini bitirim kabadayıların içinde bulur. Onu sakınan tek şey tesadüfler ve şansıdır.

Bu film, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Düzmece Kabadayı, Show TV’de gösterilen ve 21 Eylül 2022 Çarşamba günü saat 21:45’te süregelen Süt Kardeşler isminde programdan sonrasında saat 23:30’da başlamış olacak.

Düzmece Kabadayı programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply