Salı günü hangi diziler var? Salı gösterim akışı

0
Salı günü hangi diziler var? Salı yayın akışı

Salı günü hangi diziler var? İşte TRT1, Show TV, Kanal D, Atv, tv8, Yıldız TV ve Kanal 7 ekranlarının Salı gösterim akışı sıralaması!

Salı dizileri ve kanalların gösterim akışı listeleri merak ediliyor ve araştırılıyor. Bu akşam TV’de hangi dizi ve program yayınlanacak?

TRT 1, Show TV, Kanal D, Atv, Tv8 ve Yıldız TV şeklinde yüksek bütçeli dizileri gösteren popüler kanalların Salı gösterim akışı sıralamasında hangi diziler var? Siz kıymetli ziyaretçilerimiz için bu akşam hangi kanalda hangi dizi ve programın yayınlanacağını derledik!

SALI DİZİLERİ NELER? 21 HAZİRAN 2022 SALI GÜNÜ HANGİ DİZİLER VAR?


KANAL

PROGRAM / BÖLÜM

SAAT
FOX TV

SENDEN DAHA GÜZEL 3. BÖLÜM

20:00

TRT 1

BALKAN NİNNİSİ 1. BÖLÜM 20:00

SALI GÜNÜ YAYINLANAN DİZİ KONULARI

SANA SÖZ

Elif, Türkiye’nin önde gelen sunucularından biridir. Hepimiz tarafınca malum tv programında insanların dertlerini dinlemekte, çözülemeyen katliam ve kaybolma vakalarını derinlemesine incelmektedir. Elif, suçluların adalete teslim edilmesi için devamlı mesai halindedir. Erkan Petekkaya ise bir polis memuru olan Ömer’i canlandırmaktadır. Ömer, işine bağlı ve direkt yana bir adamdır. Elif’e suçluları bulma yolunda sonuna kadar yardım etmektedir. Birbirlerine fazlasıyla destek olan ikilinin arasındakiler zaman içinde aşka dönüşür.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY

 Başarıya ulaşmış bir boşanma avukatı olan Azra İstanbul’un tanınmış insanlarının davalarına bakmaktadır. Sadece artık Azra için bir sonraki adıma geçme zamanı gelmiştir. Azra’nın meslekte duayen olan anası Çolpan emekli olup büroyu Azra’ya devredecektir sadece vakalar asla beklenmedik şekilde gerçekleşir. Azra ve anası Çolpan içinde yaşanmış olan büyük bir münakaşa aile içinde büyük bir sarsıntıya sebep olacaktır. Cevher ailesi geçmişiyle yüzleşmeye başlarken Azra da evliliğini ve yaşamını sorgulamaya adım atar. Azra yaşamı süresince görmezden geldiği korkularıyla yüzleşmek zorunda kaldığında aile içindeki tüm dengeleri sarsacak bir karar alır. Sadece geçmişten gelen sürpriz bir ziyaretçi Azra’nın bu kararının arkasında durmasını güçleştirecektir.

MASUMLAR APARTMANI KONUSU

TRT1‘de gösterilen Masumlar Apartmanı dizisi sezona damga vurmaya devam ediyor. Başrollerde Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın olduğu Masumlar Apartmanı gerçek bir yaşam öyküsünü ekrana taşıyor. Dizinin en alışılmadık karakterlerinden olan Safiye’nin temizlik hastalığı ve kardeşleri üstünde kurduğu baskı izleyici üstünde tesir bırakırken, Birkan Sokullu’nun canlandırdığı Han karakteri ise her an bir sürprizle izleyiciyi şaşırtmaya devam ediyor.

SALI GÜNÜ FİNAL YAPAN DİZİLER

YALANCI

Parlak zeka ve yetenekli Deniz, kendini işine adamış bir edebiyat öğretmenidir. Meşhur bir cerrah olan Mehmet Komut’in oğlu Deniz’in öğrencisidir. Hayatlarına kimseyi sokmayan iki isim, birlikte bir akşam yemeğine çıkarlar. İşte o geceden sonrasında hiçbir şey eskisi şeklinde olmayacaktır. Bir akşam yemeği ve sonrası her ikisinin de hayatlarını alt üst eder. Masum bir yemekle başlamış olan süreç, kendileri ve ailelerini büyük yıkımlarla karşılaştırır. Deniz ve Mehmet Komut haricinde kimse o gece ne işe yaradığını bilmez. Zira her ikisi de vakası kendilerine gore anlatır. İki değişik dile getirilen olayın elbet ki tek bir gerçeği vardır. Deniz ve Komut’in yapmaları ihtiyaç duyulan tek şey doğru söylediklerini ispatlamaktır

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ KONUSU

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu kadrosunda, Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Ali Sürmeli, Hüseyin Avni Danyal, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Sabrina Toziya, Turgay Tanülkü, Yalçın Hafızoğlu, Pelin Akil, Engin Benli, Turgut Tunçalp, Komut Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu şeklinde adlar yer aldı. Atv ve yapım şirketi arasındaki ihtilaf sebebiyle dizi 7. sezonu yayınlanmadan ekranlara veda etti.

BARAJ KONUSU

Fox Tv ekranlarında her hafta salı günü gösterilen Dram temalı Baraj dizisi Med Yapım ve No:9 Production’un ortak yapım imzası ile yapılıyor. Yönetmenliğini Fatih Aksoy ve Yağmur Ünal’ın yapmış olduğu dizisnin senaristliğini ise Hasan Tolga Pulat kaleme alıyor. Başrollerinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz ve Burak Yörük yer ediniyor. Bir acayip işçi iken sevdası yüzünden başına gelmedik kalmayan ve bir de geçmişin açmış olduğu izleri aşkı ile pansuman icra eden insanın sevdasını mevzu almaktadır. Dizi 11 Mayıs 2021 tarihinde final yaparak ekranlara veda etti.

21-06-2022
Yazar Hakkında

Oğuzhan Temel

Leave A Reply