Müzisyen Ufuk Beydemir İle Oyuncu İpek Filiz Yazıcı Evleniyor!

0
Şarkıcı Ufuk Beydemir İle Oyuncu İpek Filiz Yazıcı Evleniyor!

Atv’nin İçimizdeki Ateş dizisinde Hale Vural karakterine yaşam veren ipek Filiz Yazıcı, duygusal şarkılarıyla tanınan Ufuk Beydemirle aşk yaşıyordu. Çiftten evlilik haberl geldi

Bu sürem Atv’nin yeni başlamış olan dizisi İçimizdeki Ateş dizisinde Atakan Hoşgören ile başrol oynayan ve dizide Hale Vural karakterine yaşam veren İpek Filiz Yazıcı’dan hayranlarını mutlu edecek bir haber geldi. Uzun süredir beraber olduğu sevgilisinden evlilik teklifi aldı. Güzel oyuncu İpek Filiz Yazıcı, bir süredir değişik seçimi ile duygusal şarkılar söyleyen müzisyen Ufuk Beydemir ile birlikteydi. Birliktelikleri devam ederken çift mutluluklarını evlilik ile taçlandırma sonucu aldı. Son günlerde İçimizdeki Ateş dizisi ile adından söz ettirmeyi başaran İpek Filiz Yazıcı, ilk olarak 2016 senesinde Babam ve Ailesi adlı dizi ile ekranlara geldi. Adını ise, Netflix dijital platformunda gösterilen Aşk 101 adlı dizi ile duyurmuştu. Dizide ‘Işık’ karakteri ile kariyerindeki ilk başrol oyunculuğunu oynadı. Bunların haricinde 2017’de piyasaya sürülen Kayıt Dışı dizisinde Tuğba Ateş karakterine yaşam verdi, Elimi Bırakma adlı dizide ise Ceyda karakterini canlandırdı. İki senedir müzisyen Ufuk Beydemir ile aşk yaşayan güzel oyuncu, Ufuk Beydemir’den almış olduğu evlilik teklifine ‘Evet’ dedi. Çiftin almış olduğu bu evlilik kararını ise İpek Filiz Yazıcı toplumsal medya hesabından duyurdu. İşte çiftin mutluluk pozları…

 

İpek Filiz Yazıcı, Müzisyen Sevgilisi Ufuk Beydemir’in Evlilik Teklifine ‘Evet’ Dedi

‘Ay Tende’ hanım şarkısı ile tanınan müzisyen Ufuk Beydemir(30) 2020 yılından bu yana oyuncu İpek Filiz Yazıcı(20) ile aşk yaşamış olduğu ortaya çıkmıştı. Güzel oyuncu bir süredir beraber olduğu sevgilisi Ufuk Beydemir’den evlilik teklifi aldı ve almış olduğu teklife ‘Evet’ yanıtını verdi.

Evlilik yolunda ilk adımı atan çift, mutluluk anlarını toplumsal medyadan paylaştı. İpek Filiz Yazıcı o anı tek taşını çekip paylaşarak ölümsüzleştirdi. İpek Filiz yazıcı paylaşmış olduğu fotoğraflara ‘’Mutluluğumuzu artık sizinle paylaşmanın zamanı geldi’’ notunu düştü. 

Mutlulukları yüzlerinden okunan çift, geçtiğimiz aylarda Sapanca’ya tatile gitmiş, tatilde keyifli anlamış olur geçiren aşıklar, objektif karşısına geçmiş ve fotoğraflarını toplumsal medyadan yayınlamıştı. İpek Filiz Yazıcı ve Ufuk Beydemir çiftinin mutluluk pozuna binlerce beğeni ve yorum gelmişti.   

İpek Filiz Yazıcı ‘’Erken Evlenilmeli, Birlikte Büyümeli’’

20 yaşındaki güzel oyuncu İpek Filiz Yazıcı, geçtiğimiz aylarda Google’da hakkında en oldukça sorulan soruları yanıtlamıştı. Evlilik ile ilgili soruya ‘’Küçüklüğümden beri evli, mutlu ve çocuklu olmayı isteyen biriydim. Evcilik oldukça oynardım. 30 yaşına kadar gitmemeli, daha erken evlenilmeli. Birlikte büyümeli’’ sözleri ile yanıt vermişti.

Ufuk Beydemir, daha ilkin de güzel sevgilisi İpek Filiz Yazıcı ile paylaşmış olduğu bir gönderiye, ‘Hanımcılık!’ notunu düşmüştü. Yazıcı ise bu gönderiye, Kalp emojisi koyarak kendi toplumsal medyasında paylaşmıştı. 

01-07-2022
Yazar Hakkında

Belma Arslan

1985 senesinde Adapazarı’nda dünyaya geldi. 2008 Senesinde Sakarya Üniversitesi Gezim ve Gezi İşletmeciliğinden, 2011 senesinde da Anadolu Ünivers .. devamı..
mail

Leave A Reply