Sedat Peker’in sıradaki hedefi Nedim Şeker mi?

0

Sedat Peker’den ikinci hamle! Birkaç gün ifşa videosu gösteren Sedat Peker’den bu kez Nedim Şener’e ses kaydı tehdidi geldi

Geçtiğimiz günlerde Sedat Peker, Cem Ufak ile yaşadıkları polemiğin peşinden ifşa videosu yayınlamıştı. Bu videonun yayınlanmasından derhal sonrasında ise tüm Türkiye’de konuşulmaya başladı. Toplumsal medyanın gündemine bomba benzer biçimde düşen bu video konuşulmaya devam ederken, bugün Sedat Peker’den ikinci hamle geldi.

Kendisine hakaret etmiş olduğu sebebi öne sürülerek Nedim Şener’e özür dilemesini söyleyen Sedat Peker, eğer bu özrü dilemezse bu kez ses kayıtları yayınlayacağını dile getirdi. Bu iddianın peşinden Nedim Şener’den ise cevap gecikmedi.

SEDAT PEKER’DEN NEDİM ŞENER’E

Sedat Peker, Nedim Şener’in ona hakaret etmiş olduğu sebebi öne sürülerek twitter hesabı üstünden bir yazı yayınladı. Bu yazıda Nedim Şener’in kendisine hakaret ettiğini dile getiren Sedat Peker, kendisinden özür dilemesini istediğini dile getirdi. Yayımladığı yazı şu şekildeydi; “Nedim Şener Benim kontrolümde olan “@freudun_talebe” adlı sayfa Twitter tarafınca kapatıldıktan sonrasında, aynı isimle düzmece hesap açan bazıları benim söylemediğim şeyleri, ben söylemişim benzer biçimde yazıyorlar. Bu sayfa bana ilişik değil diye tekerrür kere düzeltme yaptım. Senin hakkında o sözleri ben söylemedim. Sadece sen haklı olarak benim söylediğimi düşünüp bana pislik demişsin. Benim çocuklarım var. Bu kelime onları üzer. Bu kelimeyi lütfen düzelt. Eğer ki düzeltmezsen, benim pislik olmadığım, kim olduğumu Ak partinin en mühim isimlerinden birisi ile yaptığım telefon görülmesini her insana dinletmek zorunda kalacağım. O kelimeyi ben söylemedim. Bunu lütfen düzelt. Ben düşmanınız olabilirim sadece pislik değilim. Şerefli bir düşmanım”

Bu açıklamanın peşinden ise Nedim Şener’den cevap gecikmedi. Pislik lafını kullanmadığını dile getiren Nedim Şener, özür dilemeyeceğini deklare etti. İşte Nedim Şener’in o açıklamaları;

“Sen dahil kimse benim hakkımda bir şey söylemesi imkansız, sadece hakaret ve sövgü edebilirler. Hayatında toplu iğne başı kadar açığı olan biri değilim. Pislik lafını da kullanmadım ben. Bunların marifeti, var ise sözün bu FETÖ’cülere PKK, DHKP-C artıklarına söyle. Kabahat örgütü liderlerinden özür dileyecek de değilim. Fakat buna karşın eğer bir AKP’li benim hakkımda menfi bir şey söylemişse bu onun şerefsizliğidir, onunla da hesaplaşırım. yayınlamazsan senin de ondan farkın kalmaz. Sen benim gözümde düşman değil kabahat örgütü liderisin. Senin kime düşman olduğun da beni ilgilendirmiyor. Kimin hakkında ne biliyorsan paylaş. Fakat bigün Türk adaletine hesap vereceksin Sen yanlış anlayabilmişsin Erk Acarer, senin yolun esasen, FETÖ’cüler, PKK’lılar ve kabahat örgütleriyle aynı. Ve bigün yolun Türk devletinin adaletinden geçecek senin de. Ben de burada olacağım.”

Leave A Reply