Selvi Boylum Al Yazmalım – Show TV, 11 Eylül 2022 Pazar 03:15

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Selvi Boylum Al Yazmalım – Show TV, 11 Eylül 2022 Pazar 03:15 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen filmi Selvi Boylum Al Yazmalım, 11 Eylül 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Selvi Boylum Al Yazmalım programını saat 03:15’te Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Birbirlerine aşık olan İlyas ve Asya’nın arasındaki görkemli aşkın sonu felaketle sonuçlanır. İlyas, Asya’yı aldatmıştır. Destansı aşk beklenmedik şekilde bitmiştir. Dünyadaki en büyük tutkusu kamyonu olan İlyas’ın geçimsiz tavırlarının üstüne bu ihanet de eklendiğinde Asya evini terk eder.

Oğlu Samet’le kimsesiz kalan Asya, türlü zorluklar sonrasında Cemşit adlı bir insanla tanışır. İyilik timsali olan Cemşit çaresiz hanım ve oğluna evinin kapılarını açar, kendi ailesiymiş benzer biçimde yakın davranır. Senelerce bu şekilde yaşayan Cemşit ve Asya artık bir aile olmuştur ve Samet Cemşit’e baba demektedir. Her şey yolunda giderken bigün İlyas çıkagelir.

Bu film, “Genel seyirci kitlesine hitap eden” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Selvi Boylum Al Yazmalım, Show TV’de gösterilen ve 11 Eylül 2022 Pazar günü saat 00:15’te süregelen Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde adlı programdan sonrasında saat 03:15’te başlamış olacak.

Selvi Boylum Al Yazmalım programının yayını, 04:45’te gösterilen Bir Şansım Olsa adlı yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply