Senden Daha Güzel 10.Bölüm 2.Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Senden Daha Güzel 10.Bölüm 2.Fragmanı ile Salı akşamı FOX TV ekranlarında kalmış olduğu yerden devam edecek. Senden Daha Güzel 10.Bölüm özetini hd kalitede yazının devamında seyredebilirsiniz.

Başrollerinde Cemre Baysel ve Burak Çelik benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Senden Daha Güzel bu hafta yayınlanacak mı?

Senden Daha Güzel 10.Bölüm 2.Fragmanı

Senden Daha Güzel dizisinin 10.bölüm özeti oku Fox TV. Senden Daha Güzel dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Komut’in yaralanmasıyla beraber Büyü en büyük travmasıyla yüzleşir. Büyü, uzun yıllardan sonrasında ilk kere cerrahi bir müdahalede bulunur. Bu kazanın Komut’de kalıcı bir tesiri olup olmayacağı ise muallaktadır. Komut ve Büyü’un kendilerini korumak için söyledikleri nişanlandıkları yalanı mahalli bir haber olmaktan çıkar, bu yalanın İstanbul’daki kliniği etkileyecek neticeleri olur. Büyü’un babası Ferdi’nin kliniği ziyareti ise Büyü’un hayatında büyük değişiklere niçin olacaktır.

Komut klinikte kalmaya karar verir, sadece bir şartı vardır: Büyü’un gitmesi. Büyü, klinikte savaşım etmeye karar verse de Komut’in bu çıkışı onu derinden yaralar. Komut ise Büyü ve Ali’nin sevgili bulunduğunu düşünmektedir. Büyü’un yüz nakli yaptırmak isteyen bir hastasına ameliyat ayarlamaya emek harcaması ise klinikte ortalığı karıştıracak, Komut ve Büyü’un arasındaki buzları eritecektir.

Senden Daha Güzel Dizi Mevzusu

Başrollerini Cemre Baysel ve Burak Çelik’in paylaşmış olduğu dizi, 7 Haziran Salı günü FOX seyircisiyle buluşacak. Yeni dizinin fragmanı da gösterildi ve merakla beklenen duygusal güldürü dizisinin gene seyircileri oldukca memnun etmiş olduğu toplumsal medya yorumlarından gözlemlendi. Yaz ekranlarını şenlendirmeye gelen duygusal dramanın ilk tanıtımı dün akşam seyirciyle buluştu, iki başrolün birbirlerine olan uyumları toplumsal medyada oldukca konuşuldu. “Senden Daha Güzel”de başroller Cemre Baysel ve Burak Çelik’e; Ebru Cündübeyoğlu, Berat Yenilmez, Luk Erbulak, Cihan Ercan, Gözde Kaya, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Merve Şen, Aziz Caner, Bahar Süer, Sena Çakır, Yunus Eski, Ozan Kaya Oktu, Beril Kolcu ve Cem Kurtoğlu benzer biçimde birbirinden başarı göstermiş oyuncular birlikte rol alıyor. Heyecanla beklenen “Senden Daha Güzel”, 7 Haziran Salı saat 20.00’de ilk bölümüyle FOX’ta.

Gold Film tarafınca yaz ekranları için hazırlanan, başrollerinde Cemre Baysel ile Burak Çelik’in yer almış olduğu dizinin senaristliği Ayşe Üner Kutlu tarafınca yazılırken yönetmenliğini ise Deniz Koloş üstüne alıyor. Antepli bir bayan tabip ile İstanbullu meşhur bir güzel duyu doktorunun renkli çatışmasını keyifle izleyeceğimiz duygusal güldürü türündeki yapım yakında sizlerle.

, Derhal izle

Leave A Reply