Senden Daha Güzel 13.Bölüm Yeni Bölüm İzle 10 Eylül Cumartesi Fox Tv!

0

Senden Daha Güzel 13.Bölüm Yeni Bölüm İzle 10 Eylül Cumartesi Fox Tv!… Fox Tv’de şovlen Senden Daha Güzel yeni bölümleriyle seyircilerle byüceşuyor. Keyifli öyküsiyle seyircileri ekran başına kilitleyecek olan Senden Daha Güzel izleyicilerin merak mevzusu oldu. Senden Daha Güzel kuvvetli oyuncu ekibiyle ve keyifli öyküsiyle her hafta cumartesi akşamı saat 20.00’de Fox Tv’de seyirci ile byüceşuyor.

Buyruk, Büyü’un hakkaten bir sevgilisi olup olmadığını öğrenmeye çalışır. Büyü ise Buyruk’e so şekilsöylediği yalanı ilaçm ettirmekte zorlanır. Serpil ve Binnur, Sevda ile ilgili daha oldukça data edinmek için beraber emek vermeya karar verirler. Sevda’nın özgütalığının gerçekliğini sorgulatan şeyler vardır. Herkati davet edbilimselş olduğu gizemli bir krem şirketinın lansmanı ise asla beklenmeyen vakalara hamile olacaktır.

Dermatolog olarak çalışan Büyü, Gazcaiantep’te bir köyde babasıyla beraber çiftlikte refah içinde yaşfakatktadır. Anası ufak yaşta onu ve babasını terk ederek İstanbul’a taşınmış ve Türkiye’nin en önemli sonbaharel duyu cerrahlarından biri olmuştur. Büyü‘a 12 yaşlarından bu yana görüşmediği anasınden ansızın haber gelir. Anası ölüm döşeğindedir ve onunla son bir kez görüşmek istemektedir. Şoförünü göndererek Büyü’u İstanbul’a davet eder.

Leave A Reply