Senden Daha Güzel 14.Bölüm Final Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Senden Daha Güzel 14.Bölüm Final Fragmanı ile Cumartesi akşamı FOX TV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm edecek. Senden Daha Güzel 14.Bölüm özetini hd kalitede yazcaının ilaçmında seyryazcaınsallkalıtsalniz.

Başrollerinde Cemre Baysel ve Burak Çelik benzer halde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Senden Daha Güzel bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Senden Daha Güzel 14.Bölüm Final Fragmanı

Senden Daha Güzel dizisinin 14.bölüm özeti oku Fox TV. Senden Daha Güzel dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Büyü’un Filiz tarafınca vurulduktan sonrasında komaya girmesi üzerine Buyruk kendini kabahatlar. Kliniğin ise başı asla beklenmeyen bir niçinden dvakası belaya girecektir. Buyruk’in Büyü’un vuryüceşundan sonrasında yaşamış olduğu korku onu asla beklemediği bir doğa yaşamına iter. Filiz tehdidi ilaçm etmekte, Filiz’in yakalanfakatması hepimizi tetikte tutmaktadır. Büyü komadayken Buyruk’in söylekidikleri ise Büyü’u yaşamını değiştirecek adımlar atmaya itecek, Buyruk’e yetişmek için atılacağı bir serüvennın başlangıcı olacaktır.

Buyruk, Büyü’un hakikaten bir sevgilisi olup olmadığını öğrenmeye çalışır. Büyü ise Buyruk’e söylekidiği yalanı ilaçm ettirmekte zorlanır. Serpil ve Binnur, Sevda ile ilgili daha oldukca inbiçimasyon edinmek için beraber emek vermeya karar verirler. Sevda’nın özgütalığının gerçekliğini sorgulatan şeyler vardır. Herkati davet edbilimselş olduğu gizemli bir krem şirketinın lansmanı ise asla beklenmeyen vakalara hamile olacaktır.

Senden Daha Güzel Dizi Mevzusu

Başrollerini Cemre Baysel ve Burak Çelik’in hisselaşmış olduğu dizi, 7 Hazcairan Salı günü FOX seyircisiyle byüceşacak. Yeni dizinin fragmanı da gösteryazcaımndı ve merakla beklenen duygusal komedi dizisinin gene seyircileri oldukca memnun etmiş olduğu cemiyetsal medya yorumlarından gözgüretlendi. Yazca vizyonunı şenlendirmeye gelen duygusal drfakatnın ilk tanıtımı dün akşam seyirciyle byüceştu, iki başgörevin birbirlerine olan uyumları cemiyetsal medyada oldukca mevzuşuldu. “Senden Daha Güzel”de başroller Cemre Baysel ve Burak Çelik’e; Ebru Cündübeyoğlu, Berat Yenilmez, Luk Erbulak, Cihan Ercan, Gözde Kaya, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Merve Şen, Aziz Caner, Bahar Süer, Sena Çakır, Yunus Eski, Ozan Kaya Oktu, Beril Kolcu ve Cem Kurtoğlu benzer halde birbirinden başarıya ulaşmış oyuncular beraber rol alıyor. Heyecanla beklenen “Senden Daha Güzel”, 7 Hazcairan Salı saat 20.00’de ilk bvefat etmesiyle FOX’ta.

Gold Film tarafınca yazca ekranlamış olurı için hazcaırlanan, başrollerinde Cemre Baysel ile Burak Çelik’in yer almış olduğu dizinin senaristliği Ayşe Üner Kutlu tarafınca yazcaılırken yönetmenliğini ise Deniz Koloş üzerine alıyor. Antepli bir karı hekim ile İstanbullu meşhur bir sonbaharel duyu doktorunun renkli çatışmasını keyifle izleyeceğimiz duygusal komedi türündeki yapım yakında sizlerle.

Leave A Reply