Senden Daha Güzel Dizisine Meşhur Konuk Dahil Oldu

0
Senden Daha Güzel Dizisine Ünlü Konuk Dahil Oldu

Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlamış olan duygusal güldürü dizisi Senden daha Güzel’e meşhur müzisyen Emel Müftüoğlu konuk oyuncu olarak dahil oldu.

Yaz dizilerinden önde gelen ve Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Senden Daha Güzel dizisi izleyici tarafınca sevildi ve almış olduğu reytinglerle de gelecek için ümit verdi. Gold Film tarafınca hazırlanan ve Ayşe Üner Kutlu tarafınca kaleme alınan Senden Daha Güzel Dizisi’nin yönetmen koltuğunda meşhur yönetmen Ketche oturuyor. Cemre Baysel ve Burak Çelik’in başrolünde yer almış olduğu ve biri güzel duyu doktoru diğeri dermatolog olan iki doktorun aynı muayenehanede çalışmış oldukları ve birbiriyle her an çatışma, kavga ve restleşme yaşadıkları dizi duygusal güldürü türünde ele alınıyor. Dizinin hikayesi gereği her bölümde meşhur bir ismin konuk oyuncu olarak yer almış olduğu dizide daha ilkin meşhur tv spor yorumcusu Sinan Engin konuk olarak yer almıştı. Dizinin yeni bölümünde ise konuk oyuncu olarak müzik dünyasının önde gelen isimlerinden önde gelen ve vakit zamanda dizilerde boy gösteren müzisyen Emek Müftüoğlu konuk oluyor.

Emel Müftüoğlu Senden daha Güzel Dizisine Konuk Oluyor

Fox Tv ekranlarında gösterilen ve yazları ekrana gelecek olan iddialı duygusal güldürü dizisi senden daha Güzel oyuncu ekibiyle göz dolduruyor. Son dönemlerin başarı göstermiş ve güzel oyuncusu Cemre Baysel ile genç ve yakışıklı oyuncu Burak Çelik’in başrolünde yer almış olduğu dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden meşhur iismler yer ediniyor. Dizinin kadrosunda Ebru Cündübeyoğlu, Berat Yenilmez, Luk Erbulak, Cihan Ercan, Gözde kaya, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Merve Şen, Aziz Caner, Bahar Süer, Sena Çakır, Yunus Eski, Ozan kaya Oktu, Beril Kolcu ve Cem Kurtoğlu rol alıyor. Dizinin ekibine hikayeye gore her hafta bir meşhur isim konuk oyuncu olarak katılıyor. Senden Daha Güzel’in ekibine katılacak bu haftaki meşhur isim ise müzik dünyasının sevilen şarkıcılarından Emel Müftüoğlu.

Emel Müftüoğlu Kimdir?

Müzik dünyasının önde gelen şarkıcılarından önde gelen ve bilhassa 90’lı yıllara damgasını vuran şarkıcılardan olan Emel Müftüoğlu 14 Ekim 1961 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin arkasından şarkıcılığa yönelen Emel Müftüoğlu ufak yaşlardan itibaren şarkı söylemeyi fazlaca sevmiştir. Meşhur isim birbirinden meşhur şarkılarla sevenlerinin karşısında yer almıştır. Emel Müftüoğlu bununla beraber dizi ve filmlerde de rol almıştır. Emel Müftüoğlu’nun yer almış olduğu yapımlar içinde, Şen Dullar, Bay E, Aşk Olsun, Sessiz Gece, Son Ağa, Mecburi Başkan ve Çocuklar Duymasın bulunmaktadır.

30-06-2022
Yazar Hakkında

Yasemin Nisa

1983 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. 2010 senesinde Anadolu universitesi tutumsal ve ida .. devamı..
mail

Leave A Reply