Senden Daha Güzel – FOX, 10 Eylül 2022 Cumartesi 12:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Senden Daha Güzel – FOX, 10 Eylül 2022 Cumartesi 12:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Senden Daha Güzel, 10 Eylül 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Senden Daha Güzel programını saat 12:00’de FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Buyruk, Büyü’un hakikaten bir sevgilisi olup olmadığını öğrenmeye çalışır. Büyü ise Buyruk’e söylediği yalanı devam ettirmekte zorlanır. Serpil ve Binnur, Sevda ile ilgili daha oldukça data edinmek için beraber çalışmaya karar verirler. Sevda’nın hastalığının gerçekliğini sorgulatan şeyler vardır. Her insanın davet edilmiş olduğu gizemli bir krem firmasının lansmanı ise asla beklenmeyen vakalara hamile olacaktır.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Senden Daha Güzel, FOX’de gösterilen ve 10 Eylül 2022 Cumartesi günü saat 11:30’da süregelen Kamera Arkası isminde programdan sonrasında saat 12:00’de başlamış olacak.

Senden Daha Güzel programının yayını, 14:30’da gösterilen Kusursuz Kiracı isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply